Zdjęcie: Materiały G2A Arena

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce wspiera akcję charytatywną #DomyDzieckaBezWirusa. Trwa zbiórka pieniędzy na zakup maseczek, rękawiczek ochronnych oraz płynów do dezynfekcji rąk dla domów dziecka.

Pierwszą inicjatywą, w którą zaangażowali się pracownicy G2A Arena CWK, jest pomoc dla dzieci z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Celem akcji #DomyDzieckaBezWirusa jest przeciwdziałanie szerzeniu się pandemii koronawirusa.

Panująca pandemia spowodowała, że wydarzenia zaplanowane w G2A Arena na wiosnę przeniesiono na późniejsze terminy. Cały zespół pracuje nad przygotowywaniem kolejnych edycji wydarzeń oraz nowych projektów, które mają się odbyć jesienią i zimą br.

Mimo to pracownicy część swojego czasu przeznaczyli na pomoc w nagłaśnianiu i promowaniu akcji charytatywnych, organizowanych przez fundacje i organizacje pomagające potrzebującym. 

– Chcemy, jako podmiot, mający zespół specjalistów z doświadczeniem organizacyjno-marketingowym być realnym wsparciem dla fundacji, które niosą obecnie pomoc potrzebującym – mówi Edyta Rzewuska, rzecznik G2A Arena.

Zdjęcie: Materiały G2A Arena

G2A Arena zachęca do śledzenia wydarzenia na Facebooku „G2A Arena Wspiera!” i akcji, które będzie nagłaśniać.

Akcja #DomyDzieckaBezWirusa to projekt Fundacji na Rzecz Psychoprofilaktyki Społecznej Pro-Fil. Pieniądze zebrane podczas zbiórki zostaną wydane na maseczki i rękawiczki ochronne oraz płyny do dezynfekcji rąk dla domów dziecka. 

Każdy zebrany 1000 zł to jedna placówka wyposażona w zestaw ochronny. Kilka dni po uruchomieniu i nagłośnieniu akcji, na koncie zbiórki znalazło się prawie 14 tys. zł. Tym samym, już 14 domów dziecka otrzyma obiecaną pomoc.

Według planu, 60 domów dziecka będzie wyposażone w pakiety pomocowe. Chcesz wesprzeć finansowo akcję? Kliknij TUTAJ.

Zdjęcie: Materiały G2A Arena

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama