Reklama

W Galerii Rzeszów ruszają prace nad uruchomieniem Delikatesów Szubryt. Będzie to już 105 sklep spożywczy tej dynamicznie rozwijającej się sieci spożywczej, która śmiało konkuruje z zagranicznymi potentatami. Jej wyróżnikiem jest szeroka oferta autentycznie polskich produktów o wysokiej jakości, opartych na tradycyjnych recepturach.

Szubryt wywodzi się z Beskidu Sądeckiego. Jeszcze kilka lat temu znana była głównie z produkcji tradycyjnych, wysokogatunkowych wędlin. Między innymi dlatego w sklepie będzie dostępny pełen wybór znakomitych wędlin, dań gotowych i świeżych mięs, dostarczanych codziennie wprost od producenta – Zakładów Mięsnych Szubryt.

W delikatesach klienci Galerii Rzeszów znajdą również różnorodny asortyment artykułów spożywczych, kosmetycznych i chemii gospodarczej, w dużej części również pochodzących od polskich i lokalnych wytwórców.

Delikatesy Szubryt to unikatowy format spożywczy oparty na wysokiej jakości produktach tradycyjnych w przystępnych cenach – mówi Sebastian Podkulski, dyrektor zarządzający Galerii Rzeszów. – Stawiamy na jakość i tradycję, stąd wybór Delikatesów Szubryt na nowego operatora spożywczego w galerii.  

W ofercie Delikatesów znajdzie się również doskonałe pieczywo i wypieki z Piekarni Szubryt, starannie selekcjonowane produkty gotowe ze Spiżarni Szubryt oraz świeże owoce i warzyw dostarczane codzienne do Warzywniaka.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Tak smakuje góralska tradycja” – motto firmy Szubryt, potwierdzone jest wpisami wyrobów na Listę Produktów Tradycyjnych oraz godłem Teraz Polska.

Delikatesy Szubryt to kolejna polska sieć handlowa, która wygrywa bitwę z zagraniczną konkurencją. Przez blisko dwie dekady krajowym handlem rządziły zagraniczne sieci sklepowe. Od kilku lat do głosu zaczyna dochodzić rodzimy biznes, który postawił na najwyższą jakość, i w ten sposób znalazł drogę do klientów.

Wielkie otwarcie Delikatesów Szubryt w Galerii Rzeszów planowane jest na wakacje.

Podczas wydarzenia pojawi się znany kucharz Mikołaj Rey – ambasador marki Szubryt. Potomek słynnego polskiego poety, który szeroki rozgłos zdobył dzięki udziałowi w przebojowym programie MasterChef, poprowadzi warsztaty kulinarne. 

 

 

Reklama