Do 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w najbliższą niedzielę (11 stycznia) przyłączają się rzeszowskie galerie handlowe. W Rzeszowie zaśpiewa Ewelina Lisowska.

Znana wokalistka, ostatnio głównie z reklamy sieci Media Expert, wystąpi w galerii Nowy Świat przy ul. Krakowskiej. Podczas 23. Finału WOŚP, Galeria od rana będzie wypełniona atrakcjami dla odwiedzających.

W programie zaplanowanych jest szereg pokazów, występów i prezentacji przygotowanych przez wolontariuszy oraz instytucje wspierające WOŚP. W trakcie imprezy prowadzona będzie tradycyjna zbiórka pieniędzy oraz licytacje na rzecz ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

Zobaczymy m.in. pokazy freestyle football, ratownictwa medycznego, występy wokalistów Młodzieżowego Domu Kultury Nowy Świat, Akademii Judo i wiele innych. Nowy Świat zaprasza na licytacje na rzecz WOŚP. To wyjątkowa okazja żeby stać się właścicielem bardzo atrakcyjnych przedmiotów.

Atrakcją wieczoru będzie koncert Eweliny Lisowskiej. Początek „orkiestrowego grania” od godz. 10:00.

Na dolnym parkingu galerii odbędzie się także SuperOes organizowany przez Automobil Rzeszów. Na wszystkich zainteresowanych startem, organizatorzy czekać będą od godz. 8:00 w biurze rajdu w Galerii Nowy Świat. Uczestnicy przejadą trzykrotnie trasę wyznaczoną przez organizatora, najlepsi otrzymają pamiątkowe puchary.

Cały dochód z wpisowego przekazany zostanie do puszek WOŚP. Regulamin imprezy pojawi się 7 stycznia na stronie www.automobilrzesz.pl. Druk zgłoszeniowy można pobrać TUTAJ.

Plaza też gra

Na rzecz WOŚP zagra także Centrum Handlowe Plaza. Impreza rozpocznie się o godz. 12:00 w atrium Plazy i potrwa do 18:00.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W tym roku Plaza zagra z WOŚP już po raz drugi. Podobnie jak w ubiegłym roku przez całą niedzielę na wszystkie dzieci czekać będzie moc atrakcji oraz licytacje przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP.

O godzinie 12:00 rozpoczną się warsztaty rzeźbiarskie „Aniołek dla WOŚP”. Wykonane przez dzieci podczas dwugodzinnych zajęć anioły będą przedmiotem licytacji na rzecz WOŚP o godz. 15:30 i 17:30. O 12:30 wszyscy klienci Plazy będą mogli zobaczyć Jasełka w wykonaniu Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 20 w Rzeszowie.

Plaza zaprasza także na specjalny program przygotowany przez „Muzeum Dobranocek” w Rzeszowie. O godzinie 14:00 i 16:00 wszystkie dzieci będą mogły poznać bohaterów dobrze znanych polskich bajek Reksia oraz Misia Uszatka. Podczas spotkania pracownicy Muzeum Dobranocek opowiedzą jak powstawały polskie bajki. Zaprezentują także eksponaty muzealne dotyczące Reksia i Misia Uszatka. Przewidziano także konkursy z nagrodami.

Dodatkowo o godzinie 14:30 i 16:30 odbędzie się czytanie zimowych bajek i baśni, a o godzinie 15:00 występ kolędników z Teatru „Maska” w Rzeszowie. Imprezę zakończy koncert kolęd w wykonaniu zespołu wokalno – instrumentalnego „Młody Duch”.

Szczegóły imprezy i program można znaleźć na stronie Plazy TUTAJ i na Facebooku TUTAJ.

Siatkarze Resovii w Galerii Rzeszów

WOŚP wspiera także Galeria Rzeszów. Odbędzie się spotkanie z siatkarzami Asseco Resovii oraz licytacja klubowych gadżetów i galerii. Szczegóły podamy wkrótce. Na rzecz Orkiestry zagrają także zespoły na rzeszowskim Rynku. Gwiazdą będą Brathanki. Szczegóły TUTAJ. Na rzecz WOŚP pracować będą ponadto rzeszowskie salony fryzjerskie. Szczegóły TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pL

Reklama