Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama

Ponad 100 różnych gier planszowych i karcianych będzie dostępnych podczas Games Days Rzeszów, które odbędzie się w dniach 3-4 grudnia.

Organizatorem imprezy jest sklep z grami planszowymi “GAMEKEEPER”, który na Games Days Rzeszów zaprasza wszystkich miłośników gier planszowych, karcianych i strategicznych. W tym roku współorganizatorami imprezy zostali Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów UR.

Impreza odbędzie się w dniach 3-4 grudnia (sobota, niedziela) w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Pigonia 1. Games Days Rzeszów rozpocznie się w sobotę o godz. 10:00 i będzie trwał do niedzieli do godz. 19:00 z przerwą nocną od północy do 10:00 w niedzielę.

– Na miejscu będzie można spędzić czas na dużej sali Games Roomowej, gdzie dostępne będzie ponad 100 różnych gier planszowych i karcianych. Podczas Games Days można będzie również wziąć udział w pokazach i nauce takich systemów jak Star Wars X-Wing czy Warhammer 40000 – poinformował Krzysztof Dworakowski z biura organizatorów Games Days Rzeszów.

Organizatorzy przewidują także liczne konkursy i zabawy, w których będzie można wygrać liczne nagrody.

Wstęp na dwudniową imprezę kosztuje 10 zł.  Darmowe wejście czeka na dzieci do 13. roku życia, które będą pod opieką rodziców lub opiekunów. Za darmo wejdą także studenci UR po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej.

Osoby niepełnoletnie, które będą chciał pozostać na terenie imprezy w godzinach wieczornych, muszą posiada pisemną zgodę od rodziców.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: