Reklama

Poziom gastronomii na Podkarpaciu z każdym rokiem rośnie – w regionie bez problemu można znaleźć restauracje, w których można smacznie zjeść. Potwierdzają to nagrody przyznawane kolejnym podkarpackim lokalom, takie jak np. Złoty Widelec.

Złote Widelce zostały rozdane w ramach tegorocznej edycji wydarzenia „Polska od kuchni”. Recenzenci konkursu odwiedzili blisko 100 restauracji i na tej podstawie wyłonione zostały najlepsze lokale, które koniecznie należy brać pod uwagę planując swoje podróże po Polsce.

Złoty Widelec na Podkarpaciu

Wśród wyróżnionych lokali znalazła się restauracja Ferula, która mieści się w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Cechą charakterystyczną Feruli jest otwartość na całe rodziny z dziećmi. Prorodzinność Feruli przejawia się w łatwym dostępie do fotelików do karmienia oraz obecnością małego placu zabaw, który umila najmłodszym czas oczekiwania na posiłek. Dzieci mogą skorzystać także z dmuchańców oraz zabaw z animatorami.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Nasze dania to ciekawe interpretacje tradycyjnych przepisów, które potrafią zachwycić podniebienie oraz kuszą aromatem i cieszą oko. Warto przekonać się, że Ferula to jedna z najlepszych restauracji w regionie! – mówi Joanna Preisner, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA****, w której mieści się restauracja. – Już od 11 czerwca zapraszamy wszystkich na dania z nowej karty! Stawiamy w niej na świeże sezonowe produkty, które w okresie letnim osiągają pełnię smaku! Oprócz dań a’la carte będzie można skorzystać również z bufetów.

To nie pierwsza nagroda dla Feruli

Ferula była wielokrotnie doceniana przez gości i ekspertów kulinarnych. Była rekomendowana m.in. na łamach Gault&Millau Polska, powszechnie znanego jako Żółty Przewodnik, a także znalazła się w gronie Poland 100 Best Restaurants.

Reklama