Do 15 czerwca trwa głosowanie na najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym „Wschody nad Rzeszowem” w ramach Wschodu Kultury – Europejskiego Stadionu Kultury 2016.

[Not a valid template]

 

W konkursie bierze udział 11 osób, które zdjęcia zrobiły w dniach 27-29 maja. Zdjęcia nie mogły być przetworzone poprzez fotomontaż, ani wcześniej publikowane. ‪

Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia, na którym zostaną zarejestrowane zjawiska przyrody – ‪wschód Słońca lub Księżyca, tzn. moment przekroczenia linii horyzontu w Rzeszowie.

Zwycięzcy oraz wyróżnieni w konkursie zostaną wyłonieni w drodze głosowania na Facebooku. Głosowanie właśnie się rozpoczęło i potrwa do 15 czerwca do godz. 15:00. Głosowanie polega na „polubieniu” jednego z 11 zdjęć. Wygrywa autor zdjęcia, które otrzyma najwięcej „lajków”.

Ale już teraz wiadomo, że wszystkie osoby, biorące udział w konkursie, został nagrodzone. Pozostaje pytanie, jaka komu przypadnie nagroda. Za pierwsze miejsce jest 600 zł, za drugie – 400 zł, za trzecie – 200 zł oraz 10 wyróżnień (nagrody rzeczowe).

– Liczymy na pomoc wszystkich osób, które lubią nasz Rzeszów i fotografię – zachęca do głosowania Łukasz Kleska z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.

Głosowanie trwa na fanpage’u WiMBP – TUTAJ.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama