Reklama

Rzeszów potrzebuje głosów w konkursie miast, w których zagra w czerwcu znana polska wokalistka Monika Brodka. Stolica Podkarpacia jest na razie poza pierwszą szóstką.

Mobilna scena muzyczna umieszczona na dachu przerobionego autobusu wraca na polskie drogi. Już w czerwcu na 6 koncertach w wybranych miastach Polski usłyszeć będzie można wyjątkowy projekt. BRODKA XS to znane z „Grandy” i „LAX” piosenki zaaranżowane na… małe instrumenty. Te unikalne interpretacje powstały specjalnie na tę trasę  i będzie je można usłyszeć tylko na 6 koncertach w ramach Red Bull Tour Bus oraz premierowo na festiwalu Red Bull Music Academy Weekender 6 czerwca w Warszawie. Wokalistkę wspierać będzie podczas trasy Krzysztof Zalewski w solowej odsłonie.

To, w których z sześciu polskich miast zagra BRODKA XS, zależy od internautów. Mogą zaplanować trasę wokalistki i zagłosować na jedno z 12 miast. Wśród nich jest m.in. Rzeszów. Głosować można jeszcze przez pięć dni. W pierwszej szóstce miast, na które do tej pory oddano najwięcej głosów jest: Częstochowa (2732), Olsztyn (2573), Katowice (2448), Białystok (2386), Toruń (1571) i Łódź (1543).

Rzeszów zajmuje jak na razie ósme miejsce. Na stolicę Podkarpacia oddano 985 głosów. Wyprzedza nas jeszcze Szczecin (1425). W głosowaniu biorą udział także: Gdańsk, Kraków, Lublin i Poznań. Żeby wziąć udział w głosowaniu wystarczy kliknąć TUTAJ. Głosy można oddawać raz dziennie z dwóch kont portali społecznościowych – Facebooka oraz Twittera.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama