Zdjęcie: materiały organizatorów

Przed wami gorący wieczór w towarzystwie „Napalonych Nosorożców”. Jesteście gotowi? W poniedziałek (2 października) w G2A Arena w Jasionce. 

Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony’ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. 

Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.

„Goło i wesoło” to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek.

Będziecie więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden, czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ. 

„Goło i wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia. Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie zobaczycie m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta. Spektakl tylko dla dorosłych. 

– Dawno się tak nie uśmiałam, aktorzy na medal, dobra zabawa, ubaw po pachy, świetne show, najlepsza komedia jaką w życiu widziałam. Polecam wyjść z koleżankami, niekoniecznie z mężem czy chłopakiem – oceniają ci, którzy widzieli „Goło i wesoło”. 

Spektakl, który potrwa 2,5 godziny, można zobaczyć w poniedziałek, 2 października, o godz. 18:30, w G2A Arena w Jasionce. Bilety na adria-art.pl.

Zdjęcie: materiały organizatorów

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama