Zdjęcie: Piotr Woroniec jr / Rzeszów News
Reklama

Quiz z siatkarskimi nagrodami odbędzie się podczas wtorkowego meczu Asseco Resovii z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Im większa będzie frekwencja na meczu, tym więcej pieniędzy trafi na cel charytatywny.

Akcja „Gotowi Na Challenge” to wspólne przedsięwzięcie firmy bukmacherskiej STS i Polskiej Ligi Siatkówki. Celem jest odwiedzenie wszystkich 14 drużyn PlusLigi na wybranych domowych meczach, zachęcenie kibiców do przyjścia do hali, pomoc organizacjom charytatywnym oraz dobra zabawa.

Wyzwaniem dla fanów będzie sprawdzenie swojej siatkarskiej wiedzy, a dla STS i klubów – zachęcenie jak największej liczby osób do wspierania drużyn na żywo. Im większa frekwencja podczas 14 meczów, tym większa kwota zasili konta Fundacji Polska Siatkówka, Fundacji Herosi, sekcji siatkówki na siedząco Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”. 

Zebrana kwota zostanie rozdzielona pomiędzy podmioty proporcjonalnie do liczby oddanych przez kibiców głosów na specjalnie przygotowanej stronie. Do tej pory podczas pięciu meczów udało się uzbierać 11 068 zł. Kolejny odbędzie się we wtorek (22 marca) na Podpromiu, gdzie Asseco Resovia zmierzy się z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

– Chcemy realizować projekty angażujące kibiców. To oni bowiem tworzą wyjątkową atmosferę w trakcie rozgrywek, a ta panująca w polskich halach jest jedyna w swoim rodzaju. Dlatego postanowiliśmy przekuć to zaangażowanie w coś większego – mówi Paweł Rabantek, szef marketingu Grupy STS.

– Jesteśmy dumni z faktu, że nasi partnerzy w doskonały sposób rozumieją społeczną rolę biznesu. Bardzo chętnie angażujemy się w akcje charytatywne i kampanie prospołeczne mówi Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki.

Quiz wiedzy siatkarskiej zostanie przeprowadzony przez STS w przerwie między setami. Do wygrania będzie m.in. koszulka meczowa oraz piłka do siatkówki z podpisami zawodników. W zabawie może wziąć udział każdy pełnoletni kibic obecny w hali, który będzie gotowy podjąć wyzwanie.

Mecz Asseco Resovia Rzeszów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpocznie się o godz. 17:30.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama