Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Gra „Ski Jump Challenge” rzeszowskiej firmy Simplicity Games, zdobyła główną nagrodę w kategorii „Rozrywka” na gali Mobile Trends Awards. Firma zdobyła również nominację w tej samej kategorii za grę “Czółko”.

7 marca br. po raz ósmy wręczono tzw. Oskary branży mobile – nagrody Mobile Trends Awards za projekty, kampanie i rozwiązania mobilne, które w poprzednim roku zasłużyły na miano najlepszych. Statuetki MTA odebrali zwycięzcy w 10 kategoriach, wybrani przez kapitułę konkursową obradach zorganizowanych na początku lutego.

Zwycięzcą w kategorii “Rozrywka” zostało rzeszowskie studio Simplicity Games ze swoją grą “Ski Jump Challenge”. To gra, w której wcielamy się w skoczka narciarskiego, stajemy do walki z naszymi znajomymi oraz innymi graczami z całego świata. Całość okraszona jest wyjątkową szatą graficzną i dużą dozą humoru.

Grę na smartfony z systemem Android oraz iOS pobrało w sumie ponad 2 miliony użytkowników.

W rankingu najpopularniejszych gier Google aż cztery aplikacje firmy Simplicity Games znajdują się w czołowej setce. Można tam znaleźć gry: „Fortuna na Okrągło”, „Państwa Miasta” czy „Zgadnij co to?”.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Nic nowego. Kopia gry z przed ilus lat nawet ponad 15. Nie zasłużyli na wygraną skoro nie umia stworzyć nowego pomysłu.

Comments are closed.