Grabskiego 7 – atrakcyjna lokalizacja mieszkaniowa. Rusza przedsprzedaż

W Rzeszowie powstają coraz ciekawsze obiekty architektoniczne, w tym w zabudowie mieszkaniowej, czego przykładem jest osiedle Grabskiego 7. Właśnie rusza budowa i przedsprzedaż mieszkań w tej bardzo atrakcyjnie zlokalizowanej inwestycji. Obiekt mieści zaledwie 61 mieszkań. 

 
Czym wyróżnia się Grabskiego 7?
W ramach inwestycji zostanie oddanych zaledwie 61 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni i układach, od 38 metrowych aż do 120 metrowych apartamentów. Budynek powstanie tuż przy promenadzie nad Wisłokiem i zwieńczy w całości zabudowę Grabskiego.

To ostatnia zabudowa w tej wyjątkowej lokalizacji, co pokazują zdjęcia. Ponadto mieszkania z rynku wtórnego w tej okolicy praktycznie nie są sprzedawane, a jeżeli już to ich ceny bywają zawrotne.

Okolice Grabskiego to ulubione miejsce jeśli chodzi o wynajmowanie czy kupowanie mieszkań przez ludzi młodych oraz rodziny z dziećmi.

Miejsce to jest interesujące dla tych, którzy chcą mieszkać blisko centrum, ale nie kosztem zabudowy z każdej strony. Z tego powodu to atrakcyjna oferta także dla tych osób, które poszukują unikatowej inwestycji w pięknej okolicy.

Wszystkie mieszkania zaprojektowane z bezpośrednim widokiem na rzekę

Cechy szczególne inwestycji: 

– wszystkie mieszkania zaprojektowano z bezpośrednim widokiem na rzekę

– dookoła nie powstanie już żadna zabudowa, która mogłaby zasłonić widoki

– budynek o nowoczesnej architekturze i ciekawej bryle, która zapewnia doświetlenie we wszystkich lokalach

– lokalizacja przy promenadzie nad Wisłokiem.

Najlepsza lokalizacja w Rzeszowie? Prawdopodobnie tak.

Osiedle Grabskiego 7, które mieści się – jak sama nazwa wskazuje – przy ulicy Grabskiego, wieńczy zabudowę tej części Rzeszowa. 

Pod względem lokalizacji inwestycja jest zdecydowanie wyjątkowa wśród tzw. mieszkaniówek obecnie proponowanych w Rzeszowie. 

Teren inwestycji znajduje się zaledwie: 

– 30 m od dużego placu zabaw i boiska do koszykówki

– 5 m od promenady wiodącej wzdłuż Wisłoka

– 200 m od jeziora Żwirownia.

Spokojna i zielona okolica, to atuty, które są brane pod uwagę jako jedne z pierwszych przy wyborze mieszkania. Dodatkowo, lokalizacja zaraz obok promenady, to dobra opcja dla osób aktywnych oraz dla rodzin z dziećmi. 

Przedsprzedaż – szczegóły i ceny 

W związku z pierwszym etapem sprzedaży deweloper informuje, że „obecnie prowadzona jest przedsprzedaż osiedla i wszystkich informacji udziela po spotkaniu w biurze. W związku z tym zaprasza wszystkich do bezpośredniego kontaktu”. 

Kontakt telefoniczny: 782005005. Więcej na temat inwestycji: www.Grabskiego7.pl

Reklama