Grabskiego 7 – lokale w tej inwestycji rezerwowane są błyskawicznie. W zaledwie tydzień połowa lokali znalazła już chętnych. Znany jest już rozkład głównych typów mieszkań w tym budynku.

 

Minął zaledwie tydzień od rozpoczęcia sprzedaży mieszkań przy Grabskiego 7 a na stronie inwestycji www.Grabskiego7.pl została już tylko połowa mieszkań.

Przypomnijmy, że Grabskiego 7 to inwestycja mieszkaniowa w unikatowej lokalizacji. Tuż obok budynku znajduje się dojście do promenady nad Wisłokiem, zejście nad żwirownię oraz dostęp do pobliskich altan grillowych, placów zabaw czy tyrolki dla dzieci.

Tylko 61 mieszkań

Jedną z ważniejszych informacji odnośnie inwestycji to liczba dostępnych mieszkań. Przy Grabskiego na chętnych czeka zaledwie 61 lokali. Liczba czekających na rezerwację, od chwili rozpoczęcia sprzedaży przed tygodniem, maleje z dnia na dzień.

Cztery główne typy lokali

W tym tygodniu, poza lokalizacją i wizualizacją obiektu, można już zapoznać się z rozkładem pomieszczeń. Warto zaznaczyć, że każde z mieszkań zostało zaprojektowane z bezpośrednim widokiem na rzekę.

Małe dwupokojowe

Powierzchnia w granicach 39 mkw. Kompaktowe mieszkanie, idealne na początek. Zazwyczaj lokale o tej powierzchni są bardzo łatwe do późniejszej odsprzedaży lub wynajęcia.

W związku z tym takie mieszkanie stanowi ciekawą ofertę dla osób, które inwestują w nieruchomości jak i szukających lokum na start.

Większe dwupokojowe

Powierzchnia ponad 45 mkw. To narożne mieszkania odpowiednie na start. Łatwo znaleźć chętnych do ich wynajmowania. Od mniejszego lokum różni się przede wszystkim wielkością salonu oraz dostępnością światła dziennego.

Inwestor wskazuje, że to jedno z najciekawszych mieszkań w inwestycji. Nie licząc dwupoziomowych apartamentów, które znajdują się na najwyższej kondygnacji.

Trzypokojowe z zawiniętym tarasem

Powierzchnia mieszkania to ponad 59 mkw. Powierzchnia tarasu, który okrąża mieszkanie z każdej strony, to ok. 41 mkw.

Przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka oraz widokowy taras stanowią propozycję dla osób szukających wyjątkowego mieszkania.

Bezpośrednie wyjście z każdego pomieszczenia na taras (nawet z holu), oznacza, że mieszkanie będzie doświetlone naprawdę dużą porcją światła dziennego.

Czteropokojowe narożne z zawiniętym tarasem

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63 mkw. zostało opracowane specjalnie dla rodzin z dziećmi.

Dodatkową zaletą tego lokalu jest balkon o powierzchni 38 mkw., który zawinięty jest wokół całego mieszkania. Tak samo jak z poprzedniego mieszkania (trzypokojowego), można z niego wyjść na taras z każdego pokoju.

Inwestor proponuje więcej typów mieszkań. Wszystkie można obejrzeć na stronie dewelopera: www.Grabskiego7.pl

Numer kontaktowy do biura sprzedaży: 782005005.

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama