Zdjęcie: WSPiA
Reklama

Prawie 100 absolwentów WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej odbierze dyplom ukończenia studiów. Uroczyste rozdanie w najbliższą sobotę (14 lipca).

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom to tradycja WSPiA. Organizowana jest co roku w lipcu. Dla studentów to ostatnie oficjalne spotkanie z osobami, których jeszcze do niedawna widywali na wykładach prawie codziennie. Wszyscy absolwenci świętują ten dzień bardzo oficjalnie – w togach i biretach.

W graduacji uczestniczą absolwenci WSPiA, którzy ukończyli studia II stopnia na kierunku „administracja” i „bezpieczeństwo wewnętrzne” oraz studia magisterskie na kierunku „prawo”. Nie zabraknie również kadry naukowej oraz rodzin i bliskich absolwentów.

Oprócz dyplomów podczas graduacji, wręczone zostaną także nagrody i wyróżnienia. Laureaci nagród, to przede wszystkim studenci z wysoką średnią, ale również ci, którzy aktywnie uczestniczyli w pracach samorządu studenckiego, uczelnianego AZS i kół naukowych.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wyróżnieni natomiast zostaną absolwenci, którzy wykazali się aktywnością naukową, kulturalną i sportową. Po wręczeniu dyplomów ukończenia studiów w auli i przed budynkiem WSPiA przy ul. Cegielnianej 14 wykonane zostanie pamiątkowe zdjęcie absolwentów i władz uczelni.

Na pewno, jak co roku, nie obejdzie się także bez zdjęć w fontannie w patio uczelni. Graduacja rozpocznie się o godz. 10:00.

(aw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama