Reklama

Zespół Kruk już w najbliższy piątek (14 marca) w Rzeszowie! Grali z Deep Purple, Whitesnake i Carlosem Santaną, teraz zagrają Pod Palmą.

[Not a valid template]

 

Kruk, najważniejszy hardrockowy zespół młodego pokolenia w naszym kraju. Na swoim koncie ma koncerty u boku takich gigantów rocka jak: Whitesnake, UFO, Thin Lizzy, Uriah Heep, Eric Burton, Artur Brown, Paul Rodgers, Alcatrazz, Saxon Oliver/Dowson. Jednak największym osiągnięciem w kwestii scenicznych wojaży zespołu są dwa wspólne koncerty u boku grupy Deep Purple, a także koncert przed Carlosem Santaną.

Kruk rozpoczyna w połowie marca trasę koncertową. Muzycy wystąpią w 10 miastach w Polsce między 14 marca a 25 kwietnia 2014. Pierwszym przystankiem na trasie będzie Rzeszów i klub Pod Palmą, gdzie Kruk zaprezentuje się już 14 marca! W roli supportów zobaczymy dwa zespoły z Podkarpacia – Rosarian oraz Black Dust!

Wejście na koncert od godziny 18.00. Bilety w przedsprzedaży 20 zł, w dniu koncertu – 30 zł.

Oto rozpiska godzinowa koncertów:

19:00 – 19:30 Black Dust

19:45 – 20:15 Rosarian

20:45 – 22:00 Kruk

Kruk aktualnie pracuje nad najnowszym albumem, który ukaże się w maju tego roku.

Piotr Brzychcy, gitarzysta zespołu, mówi: – Prace nad materiałem rozpoczęliśmy jesienią ubiegłego roku, a w styczniu weszliśmy do studia i zarejestrowaliśmy pierwsze siedem gotowych utworów. Mamy w sobie niespożyte pokłady energii do działań wynikające bezpośrednio z sukcesów, jakie w ubiegłym roku odnotowaliśmy na swoim koncie, a także z tego, co czeka nas w przyszłości. Znów zagramy u boku Deep Purple, największego zespołu hard rockowego w tej galaktyce, a zaraz później ruszamy w naszą trasę koncertową.

– Odwiedzimy kilka miejsc, z którymi jesteśmy niezwykle zżyci i poznamy nowe sceny, których dotychczas nie mieliśmy w rozpiskach tras. Biorąc pod uwagę ilość różnorakich zapytań o nasze koncerty i chęć ludzi, którzy nam kibicują, wiemy już teraz, że będzie to coś absolutnie wyjątkowego. Nie wykluczone, że na tej trasie zaprezentujemy wybrane utwory z niewydanego jeszcze albumu. Nie zabraknie także coverów klasyki rockowej uwielbianej przez nas i naszą publiczność oraz gości specjalnych, o czym sukcesywnie będziemy informować na naszych stronach internetowych.

Przewidywana premiera najnowszej płyty – 16.05.2014.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: