Spotkania z raperem GrubSonem, pisarzem Januszem Leonem Wiśniewskim, autorem m.in. powieści „Samotność w Sieci”, a także Jesienne Prace Plastyczne – to atrakcje, jakie na najbliższy piątek (13 listopada) przygotował rzeszowski Empik.

[Not a valid template]

 

Wszystkie wydarzenia odbędą się w Empiku w centrum handlowym Galeria Rzeszów przy al. Piłsudskiego 44. Jesienne Prace Plastyczne rozpoczną się już o godz. 10:00. Podczas warsztatów w jesiennym klimacie dzieci będą poznawali frotaż, technikę polegającą na odbijaniu przedmiotów o wyraźnej fakturze na powierzchni papieru.

Spotkanie z GrubSonem rozpocznie się o godz. 18:00. GrubSon jest jednym z najbardziej wyrazistych i charyzmatycznych wykonawców na polskiej scenie hip-hopowej. „Holizm” to już trzeci solowy projekt rapera. Płyta utrzymana jest w stylu hip-hop, ale zawiera także elementy m.in. soulu, jazzu, elektroniki oraz alternatywy. Projekt wsparli wokalnie Krzysztof Zalewski, Marcelina, Ten Typ Mes oraz Jarecki.

Spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim zaplanowano na godz. 19:00. Wiśniewski to naukowiec, pisarz, prozaik, informatyk i chemik. Debiutował w 2001 r. powieścią „Samotność w Sieci”, która podbiła listy bestsellerów i doczekała się filmowej adaptacji w Polsce i teatralnej w Rosji.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Janusz Leon Wiśniewski jest autorem licznych powieści i opowiadań (m.in. „Bikini”, „Grand”, „Na fejsie z moim synem”, „Zespoły napięć”, „Moje historie prawdziwe”), które cieszą się uznaniem wśród czytelników w Polsce i zagranicą. Książki Wiśniewskiego zostały przetłumaczone na 19 języków.

Najnowsza, dokumentalizowana powieść Wiśniewskiego „I odpuść nam nasze…”, opowiada o zabójstwie Andrzeja Zauchy, cenionego polskiego muzyka jazzowego. Autor wykorzystuje tę historię, by opowiedzieć o sile miłości, rozpaczy i zdradzie. A wszystko to umieszcza w skrupulatnie odmalowanych polskich realiach początku lat 90. ubiegłego wieku.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama