Reklama

W najbliższy poniedziałek (11 sierpnia o godz. 19:00 w kinie Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy w ramach Kina Konesera widzowie będą mogli obejrzeć film „Gwiazd naszych wina”.

Bohaterką „Gwiazd” jest Hazel Grace Lancaster, 17-latka z wyrokiem śmierci. Gdy miała 13 lat, zdiagnozowano u niej raka tarczycy i nie dawano dużych szans na przeżycie. Udało się ją uratować dzięki eksperymentalnej kuracji, która jednak ma znaczące efekty uboczne – w płucach Hazel zbiera się woda, która pewnego dnia może doprowadzić do jej uduszenia.

Każdy dzień bez ataku to dla dziewczyny błogosławieństwo i jednocześnie strach przed nieuniknionym. Kiedy na grupie wsparcia pozna 18-letniego Augustusa Watersa (Ansel Elgort) – weterana raka kości z amputowaną nogą – jej policzone dni nabiorą nowego wymiaru.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film. Trzeba odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu? Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem należy przesyłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku do godz. 12:00.

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: