Reklama

– Ile dzisiaj z siebie zdejmą? – to pytanie, które kobiety będą sobie zadawać podczas spektaklu „Goło i wesoło w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Na scenie plejada polskich gwiazd.  Pod patronatem Rzeszów News. 

Spektakl „Goło i wesoło”w reżyserii Arkadiusza Jakubika odbędzie się 6 marca z okazji Dnia Kobiet, ale nie tylko dla kobiet.

„Goło i wesoło” to opowieść o kilku bezrobotnych mężczyznach z małego miasteczka w Polsce, którzy postanawiają założyć grupę striptizerską i zarabiać na występach dla miejscowych kobiet. Panowie z „Napalonych nosorożców” – bo tak nazywa się grupa – są niezdarni i kompletnie nieseksowni. Za chudzi, za grubi, nieśmiali i nieudolni, a swoje opory przełamują na naszych oczach.

Jesteśmy świadkami komicznych prób „baletowych”, podczas gdy podstaw profesjonalnego striptizu uczy ich tancerka o imieniu Wanda. Spektakl wieńczy spektakularny finał
w wykonaniu „Napalonych Nosorożców”, którzy na scenie, przed publicznością rozbierają się z taką swobodą, jakby robili to od urodzenia.

A piękniejsza część widowni zadaje sobie pytanie: „Ile dzisiaj z siebie zdejmą ?!”

W obsadzie „Goło i wesoło”plejada polskich gwiazd. Na scenie zobaczymy Radosława Pazurę, Mirosława Zbrojewicza, Tomasza Sapryka, Pawła Królikowskiego, Jacka Kopczyńskiego, Jerzego Gudejko, Adama Adamonisa, Macieja Mikołajczyka, Jacka Lenartowicza, Henryka Gołębiewskiego, Olgę Borys, Elżbietę Lenską i Jarosława Domina.

„Goło i wesoło” ma opinię „najśmieszniej komedii IV RP”.

Organizatorzy przewidują, że spektakl w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się dwa razy: o godz. 16:00 i  18:30. Bilety w cenie 90 i 95 zł (w zależności od miejsca na sali). Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: Edward Małek, tel. 506 55 39 37, e-mail: biuro@edma.art.pl, www.edma.art.pl.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Bilety indywidualne do kupienia w kasie Filharmonii Podkarpackiej, biurze edma.art przy ul. Szopena 7 (II piętro),  Trasie Podziemnej (ul. Rynek 26) oraz na www.kupbilecik.pl.

Zarezerwujcie sobie 150 minut (z przerwą) dobrej zabawy. Rzeszów News objął patronatem nad spektaklem.

KONKURS 

W naszym konkursie mieliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na spektakl. Aby je wygrać należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Jakiej grupy muzycznej jest wokalistą reżyser spektaklu Arkadiusz Jakubik? Prawidłowa odpowiedź to: Dr Misio.

Wejściówki na spektakl wygrali: Jolanta Głogowska i Jarosław Bugajny. Gratulujemy. Zwycięzcy o wygranej zostali powiadomieni e-mailem.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama