Rok temu otwierali warszawski koncert James’a Blunt’a i od tamtej pory, jak sami twierdzą – zakochali się w polskiej publiczności. W Rzeszowie GypsyFingers zagra 19 listopada.

GypsyFingers to młody brytyjski duet, założony w 2011 roku przez multiinstrumentalistę Luke’a Oldfielda (syna Mike’a) i wokalistkę Victorię Coghlan – grającą dodatkowo na gitarze i fortepianie. Twórczość zespołu jest mieszanką alternatywnego folku z inteligentnym, klimatycznym popem. Ich utwory, cechuje naturalna lekkość i kojąca nastrojowość, które ujęte zostały w przejrzystej, minimalistycznej formie.

Po dziesiątkach udanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii, GypsyFingers ruszają w pierwszą europejską trasę koncertową, której zaszczytne miano gospodarza przypadło właśnie Polsce. Występy promować będą wydany w ubiegłym roku debiutancki album grupy, zatytułowany: ,,Circus Life”.

Trasa ,,WAKE UP. BE YOURSELF! – TOUR POLAND 2015″, wystartuje już w najbliższą sobotę w Warszawie i obejmie 18 polskich miast. Jednym z koncertowych przystanków GypsyFingers, będzie także stolica Podkarpacia, gdzie zawitają 19 listopada, by zagrać w studiu koncertowym Polskiego Radia Rzeszów.

Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety w cenie 49 zł, dostępne są w kinie Zorza przy ulicy 3 Maja 28 lub na stronie: www.ebilet.pl.

TOMASZ MIKOŁAJCZAK

Poniżej przedsmak tego, co czeka nas już niebawem – najnowszy singiel GypsyFingers pt. ,,My Heart Out”

https://www.youtube.com/watch?v=E-5jV9Dr8BQ

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama