Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Dyniowy Curling z upominkami od Bacówki oraz muzyczne rozmaitości wśród winyli i płyt CD – tak zapowiada się najbliższy weekend (27-28 października) w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów.

Impreza Halloween w Plazie odbędzie pod hasłem „Cukierek albo psikus”. Każdy, kto zrobi zakupy za minimum 99 zł w wyznaczonych sklepach centrum, weźmie udział w familijnym konkursie „Dyniowy Curling”. Rodziny z najlepszymi wynikami otrzymają wyjątkowe zestawy jesiennych przysmaków od sklepu „Bacówka”.

W sobotę (28 października) odbędą się także dodatkowe atrakcje. Przez cały dzień będzie można wziąć udział w „Strasznych Kręglach”, „Warsztatach Dyniowych” oraz „Upiornym Bingo”. Przygotowana zostanie także specjalna Strefa Fotoportretów.

Dodatkowo w piątek i sobotę (27 i 28 października) na odwiedzających Plazę czekać będą muzyczne rozmaitości podczas kolejnej edycji „Giełdy winyli i płyt CD”. Główną część kiermaszu będzie stanowić szeroki wybór płyt winylowych i CD w atrakcyjnych cenach. Będzie ponad 10 tys. płyt z muzyką z całego świata i rozmaitych gatunków.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– To okazja, aby znaleźć rzadkie wydania ulubionych albumów lub odkryć nową muzykę z przeszłości. Wydarzenie z pewnością przyciągnie kolekcjonerów i pasjonatów muzyki szukających unikatowych kolekcji – zachęca Plaza Rzeszów. 

Weekend w Plazie rozpocznie się w piątek „Giełdą winyli i płyt CD”. Imprezę halloweenową „Cukierek albo psikus” zaplanowano na sobotę, od godz. 12:00 do 18:00.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama