Reklama

Organizatorzy XXII Rzeszowskich Juwenaliów ujawnili kolejny zespół, który zagra podczas tegorocznego święta studentów. Publiczność zobaczy Happysad.

Rockowy Happysad zagra pierwszego dnia Rzeszowskich Juwenaliów.

– Chcieliśmy wszystkich zaprosić na juwenalia do Rzeszowa 7 maja. W Rzeszowie zawsze dobrze się bawimy. Teraz też będziemy się dobrze bawić – mówią członkowie zespołu w krótkim filmiku zapowiadającym swój występ.

Happysad na swoim koncie ma sześć album. Ostatni „Jakby nie było jutra” został wydany w październiku ub. r.

Happysad to już czwarty zespół ujawniony przez organizatorów majowego święta studentów. Wcześniej podali, że na imprezie, która odbywać się będzie w dniach 7-9 maja na terenie kampusu Politechniki Rzeszowskiej, wystąpią: Kult (7 maja), Strachy Na Lachy (8 maja) i Bracia Figo Fagot (9 maja).

Na Rzeszowskich Juwenaliach będzie także nocna strefa klubowa pod namiotami, a w niej muzyka weselna, klubowa, klimaty disco, dubstep i hip-hop. Juwenalia zaczną się tradycyjnym korowodem z Rynku do miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej.

Oficjalna inauguracja Rzeszowskich Juwenaliów odbędzie się w czwartek na rzeszowskim Rynku. Jak co roku, prezydent Rzeszowa przekaże studentom klucz do bram miasta. Korowód wyruszy o godz. 17:00.

XXII Rzeszowskie Juwenalia organizują cztery uczelnie: Politechnika Rzeszowska, Wyższa Szkoły Prawa i Administracji, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania oraz Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna.

Tegorocznym Rzeszowskim Juwenaliom towarzyszyć będzie także scena alternatywna. Zgłoszenia zespołów przyjmowane są do 24 kwietnia. Zgłoszenie (w formacie PDF, doc, docx) powinno zawierać: nazwę zespołu, krótką biografię zespołu, materiał demo zawierający minimum 4 utwory w formacie mp3 (co najmniej 10 minut muzyki).

Szczegółowy regulamin dostępny jest TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: