Stunt motocyklowy w powstającym salonie Harley-Davidson [VIDEO]

W niedzielę wewnątrz powstającego obecnie przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie salonu GOC Harley-Davidson odbył się pokaz stuntu motocyklowego, czyli popisowej jazdy na motocyklu z wykonywaniem różnych akrobacji. 

 

 

Pokaz wykonał Maciek Dop z grupy Stunt Story, który zajmuje się Stuntem od wielu lat, a w zeszłym roku przesiadł się z japońskich maszyn na używany obecnie motocykl marki Harley-Davidson.

Akrobacje takie jak ta wykonana w niedzielę w salonie H-D w Rzeszowie są wyjątkowe. Zwykle wykonuje się je na maszynach lekkich, a tym razem użyto ciężkie maszyny marki Harley-Davidson.

– Motocykl na potrzeby występów został specjalnie przerobiony i ma m.in. dodatkowy układ hamulcowy, zamiast pasa napędowego łańcuch oraz świece dymne i tytanowe płytki do krzesania iskier przymocowane z tyłu maszyny – poinformował Krzysztof Bienkiewicz z firmy Game Over Cycles, która ma siedzibę w Lisich Jamach pod Lubaczowem.

Niedzielny pokaz został zarejestrowany i ma być wykorzystany przy promocji rzeszowskiego salonu Harley-Davidson. Cały projekt filmowy Stunt Story z GOC będzie można zobaczyć w marcu 2017 roku.

Firma GOC jest inwestorem powstającego w Rzeszowie salonu legendarnej marki motocyklowej. Jego wizytówką będzie ważący aż siedem ton 10-metrowy pylon wykonany z „pordzewiałej” stali w kształcie silnika Harleya. Rzeszowski salon H-D będzie  pierwszym w Polsce wschodniej.

W budynku salonu będą salon sprzedaży i serwis motocykli H-D, a także salon firmowy GOC. W części przeznaczonej na H-D będzie można kupić motocykle amerykańskiej firmy, autoryzowane części oraz firmową odzież. Planowana ilość maszyn H-D będących w sprzedaży w salonie to 15-20 motocykli.

W rzeszowskim salonie będzie więc wystawiony m.in. zbudowany we współpracy z zespołem Behemoth mroczny i potężny Behemoth Bike czy The Recidivist – pierwszy na świecie wytatuowany motocykl.

Budowa salonu ma się zakończyć jeszcze w tym roku. Będzie kosztowała ok. 4 mln zł. Kilka tygodni temu GOC zaprezentował wnętrze salonu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama