Reklama

Szykuje się gratka dla wszystkich, których marzeniem jest jazda motocyklem Harley-Davidson. W najbliższy weekend (21-22 maja) na skwer Millenium Hall w Rzeszowie nadjedzie kolumna najlepszych jednośladów, jakie kiedykolwiek stworzył człowiek. Trwają zapisy na bezpłatne testy.

Pasjonaci dwóch kółek do swej dyspozycji będą mieli aż 23 najnowsze modele Harley-Davidson z rocznika 2016. To wszystko w ramach wielkiego tournée po 14 krajach, którego jeden z przystanków będzie miał miejsce w rzeszowskim Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall.

Wybór motocykla należy do Ciebie, a oto lista dostępnych:

– Street 750

– Sportster: Iron, Forty-Eight

– Dyna: Fat Bob, Low Rider, Street Bob

– Softail: Fat Boy, Fat Boy Special, Breakout, Slim, Heritage

– V-ROD: Night Rod, Muscle

– Touring: Road King, Electra Ultra Limited, Electra Ultra Limited Low, Street Glide Special, Road Glide Special, Road Glide Ultra CVO

Harley on Tour będzie w Rzeszowie tylko dwa dni (sobota, niedziela – od 10:00 do 18:00), a ilość miejsc ograniczona. Jazdę można zarezerwować dzwoniąc na numery: 607 407 900 (Maciej Bucholski) lub (12)383 41 03 od pon. do pt. w godzinach 10:00-18:00.

Aby bezpłatnie przetestować jedną z legendarnych maszyn należy przedstawić dowód osobisty i prawo jazdy kat. A. Obowiązkowa jest odzież. Uczestnik musi mieć kask z homologacją UE, kurtkę do jazdy z długim rękawem, długie spodnie i pełne buty. Jeżeli ktoś nie ma takiej odzieży, na miejscu będzie można bezpłatnie wypożyczyć kask, kurtki i rękawice. Ilość ograniczona.

Organizatorzy Harley on Tour zalecają również noszenie rękawic i okularów ochronnych. Pasażer musi mieć ukończone 16 lat i być w stanie dosięgnąć stopami podnóżków pasażera. Zasady wyposażenia są obowiązkowe również dla pasażera.

Podczas testu należy jechać wyznaczoną trasą i stosować się do wszystkich poleceń prowadzących i personelu obsługującego imprezę.

Ponadto klienci Millenium Hall będą mieli okazję zdobyć zaproszenie VIP na bezpłatną jazdę wybranym motocyklem 20 maja br. VIP-owski przejazd Harleyem to pokonanie trasy o długości ok. 100-150 km w kolumnie Harleya.

Aby zdobyć zaproszenie VIP należy zrobić zakupy w sklepach na terenie galerii w dniach 14-19 maja za kwotę minimum 700 zł, a paragony za zakupy okazać w Punkcie INFO. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Oprócz bezpłatnych jazd testowych, na skwerze Millenium Halla czekać będzie świetna zabawa dla całej rodziny oraz wyborne grillowe jadło.

Dodatkowo, w przeddzień Harley on Tour, w piątek o 21:30 w klubie Lukr odbędzie się pierwsze w Rzeszowie spotkanie Harley Owners Group.  Wśród atrakcji m.in. najlepsza muzyka i występy na żywo w klimacie blues&rock.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: