Zdjęcie: materiały prasowe

13 najnowszych maszyn legendarnej marki Harley-Davidson będzie można przetestować podczas Harley On Tour 2022 w sobotę i niedzielę (30-31 lipca) w Rzeszowie. 

Harley On Tour 2022 odbędzie się przy rzeszowskim salonie H-D przy ulicy Ludwika Chmury. Wydarzenie amerykańskiej firmy organizowane jest w całej Europie. Pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson.

Pod dany salon Harleya zajeżdża ciężarówka wypełniona 13 maszynami H-D z bieżącego rocznika. Wśród nich jest najnowszy produkt firmy – Nightster. Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji telefonicznie lub osobiście w salonie.

To już czwarta edycja tej imprezy organizowana przez GOC Harley-Davidson Rzeszów. W poprzednich latach odbywało się kilkaset jazd próbnych.

Organizatorzy przygotowali atrakcje nie tylko dla motocyklistów. Przez cały weekend przy salonie będą dostępne Motogrill, lody, napoje i przekąski z baru GOC. Imprezie będzie towarzyszył również DJ.

Salon H-D Rzeszów przygotował także obniżki cen do 30 procent na cały asortyment produktów H-D oraz 10-procentowe zniżki na odzież z kolekcji GOC Wear. Harley On Tour 2022 zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będzie trwał od godz. 10:00 do 18:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama