Zdjęcie: Materiały Auchan
Reklama

Przyciemnione oświetlenie, wyłączone wszystkie telewizory, wyłączona muzyka i komunikaty, wydzielona dodatkowa kasa uprzywilejowana – tak będzie od 4 czerwca w każdy wtorek w hipermarkecie Auchan w Krasnem k. Rzeszowa.

Auchan wprowadza „Godziny ciszy”. To inicjatywa hipermarketu Auchan Częstochowa Północ, który we współpracy z lokalnym Stowarzyszeniem “Daj mi czas” wprowadził ją w swoim sklepie na początku kwietnia z okazji Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie.

W ślad sklepu w Częstochowie poszły już inne, np. we Wrocławiu, w Gdańsku, Radomiu. – Akcja jest bardzo pozytywnie odbierana rana przez naszych klientów – twierdzi Dorota Patejko, rzecznik Auchan.

Teraz „Godziny ciszy” będą też w Auchan w Krasnem. To specjalnie wyznaczony czas na zakupy dla osób z autyzmem. Na terenie hipermarketu zostają przyciemnione światła, nie są nadawane komunikaty, nie ma muzyki, a wszystkie telewizory są wyłączone.

– Dodatkowo, specjalna, uprzywilejowana kasa jest oddana do dyspozycji osób kupujących. Podobne działania podejmuje w tym czasie galeria handlowa przy hipermarkecie Auchan. Każdy sklep Auchan, w swoim rytmie, wprowadza tę akcję – wyjaśnia Dorota Patejko.

Auchan w Krasnem wprowadza „Godziny ciszy” od 4 czerwca (wtorek) w godzinach 15:00 -17:00. Akcja będzie powtarzana co tydzień, w każdy wtorek.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: