Niecodzienny sposób wybrał Urząd Marszałkowski w Rzeszowie na pokazanie inwestycji, które na Podkarpaciu zrealizowano dzięki unijnym funduszom w latach 2007-2013.

– Nie na zdjęciach, nie na filmie, ani na rysunkach, ale na piasku – w taki oto nietypowy sposób pokazaliśmy inwestycje unijne zrealizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 – informuje Podkarpacki Urząd Marszałkowski w Rzeszowie.

Piasek, muzyka i niepowtarzalny talent – to wszystko tworzy niezapomniane widowisko i zdumiewający efekt! – Pokazywaliśmy już inwestycje unijne na zdjęciach, filmach i rysunkach, ale to zupełnie Was zaskoczy! Przekonajcie się! – tak urząd zachęca do obejrzenia filmiku.

Animacje piaskowe, wykonane przez Magdalenę Bąk, mieszkankę Niska, absolwentkę krakowskiej ASP, uświetniły konferencję podsumowującą perspektywę finansową 2007-2013, która odbyła się w połowie listopada br.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Występ Magdaleny Bąk został nagrany, dzięki temu wspaniałe widowisko, połączenie doskonałej muzyki, niepowtarzalnego talentu i fantastycznych obrazów można teraz pokazać szerszej publiczności.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama