Reklama

Przezabawna angielska farsa z górnej półki znów w Rzeszowie. Komediowy spektakl „Kiedy kota nie ma…” z udziałem m.in. Katarzyny Skrzyneckiej odbędzie się 8 listopada. Patronuje mu Rzeszów News.

[Not a valid template]

 

„Kiedy kota nie ma…” obejrzało już 50 tys. widzów. W całym kraju odbyło się 150 spektakli. „Kiedy kota nie ma…” uznawany jest za najlepszą komedię sezonu. To spektakl wyreżyserowany przez Andrzeja Rozhina. Na scenie występują: Katarzyna Skrzynecka, Jacek Lenartowicz, Cynthia Kaszyńska, Piotr Zelt, Aleksandra Grzelak, Maria Dejmek.

„Kiedy kota nie ma…”- to myszy harcują…. Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie. A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.

Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w 20. rocznicę ślubu? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce?

Odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące. A jedyna przewidywalna rzecz tego listopadowego wieczoru, to 2,5 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez. „Rewelacyjna gra aktorska Kasi Skrzyneckiej i Jacka Lenartowicza – a Piotr Zelt nie ustępuje im ani o krok….” – to fragment recenzji krytyka teatralnego.

Spektakl „Kiedy kota nie ma…” w Rzeszowie odbędzie się w Filharmonii Podkarpackiej 8 listopada (niedziela) o godz. 15:30 i 18:30. Bilety w przedsprzedaży w cenie 95 zł do 30 października.

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora (możliwa negocjacja cen): Edward Małek, tel. 506 55 39 37, mail: biuro@edma.art.pl, www.edma.art.pl. Bilety indywidualne: do kupienia w kasie Filharmonii Podkarpackiej, w biurze JP Nieruchomości przy ul. Zygmuntowskiej 9 (II piętro), Trasie Podziemnej (ul. Rynek 26) oraz na www.kupbilecik.pl.

 

redakcja@rzeszow-news.pl

(kaw)

Reklama