Hotel z nutą brutalizmu i wyrafinowania 

Reklama

Modernistyczne, oszczędne w ozdobnikach z odpowiednią dozą nowoczesności i szczyptą elegancji – taki jest przepis grupy ZR Hotele na FOREST HOTEL, który znajduje się na Wzgórzu Zamkowym w Krakowskich Przegorzałach.

Kompleks Zamkowy, który kreuje Grupa ZR w Krakowskich Przegorzałach jest jednocześnie pełny sprzeczności i spójności, między nowoczesnością a tradycją i historią, elegancją i prostotą, spokojem czy intymnością, a zachwytem i ekspresją.

Zaledwie 5 km od ścisłego centrum stolicy Małopolski – obok blokowisk bez wyrazu oraz tradycyjnego i nudnego budownictwa znajduje się FOREST HOTEL, który bez wątpienia będzie prawdziwą gratką dla koneserów niebanalnej architektury i wzornictwa.

Motywem przewodnim projektu było wykreowanie gustownej oraz funkcjonalnej przestrzeni, gdzie zestawienie głębokich odcieni brązu z ciekawymi detalami, naturalnymi materiałami oraz fakturami tworzą niezwykle spójną całość.

Zdjęcie: materiały hotelu Forest

Kąpiel w saunie z klimatycznym widokiem na las, bądź zaznanie potężnej dawki jodu nie wyjeżdżając poza granice Krakowa, brzmi bez wątpienia jak plan na idealne popołudnie czy wieczór. To wszystko oferuje nowo otwarta strefa wellness z saunami oraz tężnią solną w FOREST HOTEL.

Zaledwie 150 m dalej znajduję się Zamek w Przegorzałach, zabytkowa Baszta i działająca od ponad 30 lat restauracja U Ziyada z bezpośrednim wyjściem na tarasy i arkady Zamku, gdzie zrelaksować się można, podziwiając oszałamiające widoki, które roztaczają się na panoramę gór oraz zakole Wisły.

Obecnie opracowywana jest także nowa koncepcja restauracji u Ziyada. Po modernizacji obejmować ma dwupoziomową przestrzeń o łącznej powierzchni 500 m2. Wnętrzarsko nawiązywać będzie do historii jednej z dzielnic Krakowa – Nowa Huta.

Zdjęcie: materiały hotelu Forest

Kompleks na Wzgórzu Zamkowym to idealne miejsce, aby spędzić wyjątkowy rodzinny czas w mieście, ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Tutaj możesz odzyskać harmonię i równowagę, celebrować każdą chwilę w otoczeniu zieleni. Co ważne,  FOREST HOTEL jest przyjazny zwierzakom. Gwarantujemy, że Wasze pupile będą się w nim czuć jak prawdziwy goście.

FOREST HOTEL nie zapomniał również o najmłodszych. Czeka na nich pokój zabaw i wiele atrakcji, które organizowane są cyklicznie dla Gości Hotelu – w tym animacje czy zabawy na terenie zielonym..

Jeśli nadal nie macie planów na rodzinne Święta Wielkanocne, to w FOREST HOTEL będzie mieli Świąteczny spokój. Zarówno dzieciaki jak i dorośli znajdą coś dla siebie. Malowanie pisanek czy szukanie wielkanocnych, czekoladowych jaj z pewnością ucieszy każde dziecko, a pyszna kawa i ciasto z panoramicznym widokiem, będzie idealnym zwieńczeniem świątecznego popołudnia.

 

Reklama