Zdjęcie: Pixabay

Wydarzenie dla specjalistów IT! HPE Technology Tour zawita do czterech polskich miast, do Rzeszowa 21 marca. 

HPE Technology Tour organizuje Hewlett Packard Enterprise. Eksperci HPE ponownie wyruszą w Polskę, aby spotkać się ze specjalistami IT, przybliżyć im najnowsze trendy i rozwiązania oraz podpowiedzieć jak radzić sobie z wyzwaniami nowoczesnych środowisk informatycznych.

HPE Technology Tour zawita do Rzeszowa (21 marca), Wrocławia (18 kwietnia), Poznania (23 maja) i Gdańska (13 czerwca). Każdy z przystanków HPE Technology Tour będzie obfitował w prezentacje i warsztaty bazujące na przykładach wdrożeń w dużych firmach z polski i z zagranicy.

Tematyka wystąpień będzie związana z chmurą hybrydową w kontekście projektowania infrastruktury, platform analitycznych oraz zastosowań sztucznej inteligencji (AI), strategiami zarządzania i bezpiecznego przechowywania danych, odzyskiwaniem danych po awarii, a także zabezpieczaniem sieci w środowisku chmurowym i w data center.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na gości czekać będzie również strefa demo z najnowszymi produktami HPE, Intel i Veeam.

– Technologie błyskawicznie ewoluują, a równolegle zmieniają się biznesowe potrzeby organizacji. Nowe wyzwania wymagają niestandardowych rozwiązań, dlatego tak istotna jest dyskusja i wymiana doświadczeń między profesjonalistami, którzy wzajemnie się edukują i inspirują – mówi Anna Rawska-Kupczyńska, regionalny dyrektor marketingu w Hewlett Packard Enterprise.

Udział w HPE Technology Tour to okazja, aby zdobyć nowe spojrzenie na technologie i poznać najnowsze trendy w branży. Wydarzenie odbędzie się w języku polskim, udział jest bezpłatny. Rejestracja TUTAJ

Zdjęcie: materiały prasowe

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama