Idealne miejsce na wesele i bankiety? Sala Skotnik czeka na gości!

Reklama

Wraz z mijającym weekendem zakończyliśmy tegoroczny karnawał. Jego rodzimym krajem jest Brazylia. To tam odbywają się słynne parady na ulicach Rio de Janeiro, gdzie skąpo odziane tancerki wiją się w gorących rytmach samby.

 

W Polsce obchodzimy ten czas nieco spokojniej aczkolwiek prawie równie intensywnie. Rozrywki dostarczają nam kluby, organizujące imprezy w różnych klimatach, w zależności od upodobań, hotele zaś zachęcają balami z muzyka na żywo.

Miejscem, o którym warto na pewno wspomnieć, jest sala bankietowa Skotnik Taras w Hermanowej, która oferowała możliwość udziału w Wieczorze Walentynkowym.

15 lutego imprezę poprowadził konferansjer z muzyką na żywo na przemian z hitami retro serwowanymi przez DJ-a. Wieczór urozmaiciły pokazy tańca latynoamerykańskiego oraz to, na co męska część publiczności czekała – pokaz samby brazylijskiej.

Ciekawą atrakcją zagwarantowaną przez organizatora była również nowoczesna fotobudka firmy Mirrbox Fotolustro, przy pomocy której uczestnicy imprezy mieli możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć wraz z zabawnymi rekwizytami. Obecność fotolustra na nowoczesnych weselach w ostatnich sezonach cieszy się wielką popularnością i jest interesującym sposobem na urozmaicenie imprez.

Na zakończenie pozostawiono pokaz barmański, który zachwycił i wprawił widzów w doskonały nastrój.

Sala bankietowa Skotnik taras oferuje możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych: wesel, bankietów, konferencji, integracji firmowych oraz innych spotkań towarzyskich. Kompleks Skotnik Taras składa się dwóch obiektów: całorocznego (do 200 osób) oraz typowo letniego (do 150 osób).

Skotnik Taras położony jest zaledwie 4 km od granicy Rzeszowa – na wzgórzach Hermanowej. Usytuowanie obiektu na uboczu miasta gwarantuje intymność, piękny widok rozpościerający się na panoramę Rzeszowa i konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową www.skotniktaras.com oraz na Facebooku

Reklama