Wszyscy miłośnicy piwa oraz dobrej zabawy mogą wziąć udział w II edycji Olimpiwiady, która odbędzie się 5 maja w Rzeszowie.

Olimpiwiada to wyścig piwny po 10 rzeszowskich lokalach, w którym do zdobycia jest „10 szczytów Lecha”. W każdym z pubów uczestnicy, którymi są dwuosobowe drużyny, mają do wykonania proste zadanie – wypicie jednego piwa, a na trasie biegu czekają ich niespodzianki.

Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief” z Politechniki Rzeszowskiej oraz sponsor Olimpiwiady Lech dla zwycięskiej drużyny ufundowali beczkę piwa w postaci 50 bloczków do wykorzystania podczas XXII Rzeszowskich Juwenaliów (7-9 maja).

To nie jedyna nagroda, którą można zdobyć podczas imprezy. Za najlepsze rozwiązanie testu wiedzy o Lechu można wygrać kolejne 10 piw.

Uczestnikiem Olimpiwiady mogą być studenci oraz pracownicy wszystkich rzeszowskich uczelni. Aby wziąć udział w imprezie, należy zebrać dwuosobową drużynę i wykonać kilka kroków:

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w jednym z czterech punktów w Domach Studenckich na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej:

– pokój nr 18 D.S. Nestor (tel. kom. 883 600 999),

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– pokój nr 402 D.S. Pingwin (tel. kom. 661 681 962),

– pokój nr 325 D.S. Pingwin (tel. kom. 788 746 071),

– pokój nr 519 D.S. Ikar (tel. kom. 516 666 568).

Ponadto należy zapłacić 20 zł za udział w imprezie. To opłata za całą drużynę. Obydwie osoby z drużyny powinny przyjść osobiście i zabrać ze sobą legitymację studencką. W dniu imprezy (5 maja) o godz. 18:00 przyjść na rzeszowski Rynek do punktu rejestracji uczestników.

Zapisy będą trwały od 20 kwietnia do 4 maja do godziny 14:00. Liczba miejsc ograniczona – 120 osób (60 zespołów). – Obowiązuje pierwszeństwo zgłoszeń, a więc warto zapisać się jak najszybciej – zachęcają organizatorzy.

Jak było podczas ubiegłorocznej Olimpiwiady? Zobaczcie TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama