Reklama

W dniach 14-15 listopada Galeria Rzeszów będzie świętowała 3. urodziny. Gwiazdą będzie popularna wokalistka Doda. Wstęp na koncert bezpłatny.

Urodzinowa sobota w Galerii Rzeszów upłynie pod hasłem „Fashion SHOW’. Pokazy najnowszych kolekcji jesień/zima zaprezentują marki dostępne w Galerii Rzeszów, min. Simple, New Balance, Stefanel, Taranko czy VANS. Galeria zaprasza na pokazy mody między godz. 14:00 a 17:00.

Przed pokazami mody odbędzie się casting dla modelki i modeli z rzeszowską Agencją Modelek PINK MELON. Z najciekawszymi „nowymi twarzami modelingu” agencja podpisze kontrakty na współpracę, a dla najlepszego uczestnika castingu agencja wykona profesjonalną sesję zdjęciową.

Gościem specjalnym części modowej będzie znana i ceniona projektantka mody z Rzeszowa – Basia Olearka, która zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję damką i męską „RDZA”. Pokaz mody Basi Olearki odbędzie się w w sobotę ok. godz. 16:45.

Podczas III urodzin Galerii Rzeszów nie zabraknie również występów tanecznych m.in. Akademii Tańca Jazzowego Sens Dance, Dance SHOW Wilczka Soviaka i Tygryska Galerii Rzeszów, a także licznych konkursów urodzinowych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

W sobotę ok. godz. 17:00 specjalny urodzinowy set dla Galerii Rzeszów zapowiedział również DJ Ramzes.

Urodzinową sobotę uwieńczy koncert Dody, który rozpocznie się o godz. 18:00. Po koncercie każdy fan artystki będzie mógł otrzymać od niej autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Natomiast urodzinowa niedziela będzie cała dla dzieci. Galeria Rzeszów zaprasza na zabawy i animacje od godz. 12:00 do 18:00. Ponadto od piątku do niedzieli trwać będzie urodziny weekend rabatów.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Niestety dla dzieci nie było takich super atrakcji:( jak dla dorosłych w sobote, chyba galeria za dużo wydała na koncert Dody ,bo w niedziele było ubogo, żadnej sceny dla dzieciaczków gdzie mogłyby się pobawić ,trampolin brak czy “dmuchańców ” musiałam iść z córeczką do fantazji żeby dobrze się pobawiła , na dzień dziecka było dobrze zrobione ,szkoda że teraz tak kiepsko,może na mikołajki coś lepszego wymyślą .

Comments are closed.