Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Serwis ePraceo.pl uruchomił Podkarpackie Badanie Wynagrodzeń, które pomoże zrozumieć, jak kształtują się płace w Rzeszowie i całym Podkarpaciu.

Ta inicjatywa ma dostarczyć aktualne i przejrzyste dane rynkowe odnośnie zarobków w regionie. Dzięki nim każdy będzie mógł się dowiedzieć, ile zarabiają inni na jego stanowisku i czy otrzymywane wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy.

Co zawiera ankieta?

Ankietę tak zaprojektowano, aby zebrać najważniejsze informacje na temat wynagrodzeń. Dane, jakie będą zbierane, to m.in.: nazwa stanowiska, wynagrodzenie, doświadczenie zawodowe (staż pracy) w danej branży, lokalizacja miejsca pracy, a także płeć.

Badanie jest w pełni anonimowe, nie zbiera żadnych danych osobowych, a jedynie informacje odnoszące się do zarobków i pozwalające na przeprowadzenie statystycznego podsumowania wynagrodzeń w konkretnych branżach i sektorach lokalnego rynku.

Dla kogo jest ankieta?

W badaniu mogą uczestniczyć wszystkie osoby z Rzeszowa i całego województwa, których miejsce pracy znajduje się na Podkarpaciu, a pracują w oparciu o umowę o pracę, o dzieło, zlecenie, B2B, czy kontrakt.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Aby wziąć wziąć udział w badaniu, wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na portalu ePraceo. Wypełnienie ankiety zajmuje około minuty.

Po zakończeniu badania, zostanie opublikowany raport przedstawiający dane statystyczne na temat zarobków w konkretnych branżach i miastach, w odniesieniu do stanowiska, a także płci. Wyniki będą dostępne na stronie portalu www.ePraceo.pl.

– Analiza wynagrodzeń pozwoli na zrozumienie obecnej sytuacji w regionie i pomoże w identyfikacji trendów płacowych, co może prowadzić do bardziej sprawiedliwych i konkurencyjnych widełek wśród pracowników – uważa Katarzyna Bednarz z ePraceo.pl.

(RzN)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama