Reklama

W środę (18 czerwca, godz.18.45) w Heliosie przy Powstańców Warszawy w ramach Kina Konesera kinomaniacy mogą zobaczyć obraz Jamesa Graya „Imigrantka”. Znakomita Marion Cotillard w roli Ewy.

[Not a valid template]

Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen, muszą przejść selekcję na Eblis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę.

Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i opiekunem zostaje Bruno (Joaquin Phoenix), który wciąga ją w nowojorski półświatek brudnych interesów i prostytucji. Ewa przypadkowo poznaje również kuzyna Brunona, Orlando (Jeremy Renner), który swoimi obietnicami na nowo rozbudzi w dziewczynie marzenia i nadzieje.

Konkurs

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (18 czerwca, godz. 18.45). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: kto jest autorem scenariusza do tego filmu?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl.

W tytule maila należy podać: Kino Konesera

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do godziny 13 w środę 18 czerwca. Aby wziąć w nim udział należy polubić nasz konkursowy post na Facebooku i go udostępnić.

Mamy również dla Was zaproszenia na dwa inne filmy. Na „22 Jump Street”. Szczegóły znajdziecie TUTAJ. Zaproszenia mamy także na „Wypisz, wymaluj… miłość”. Szczegóły TUTAJ.

httpv://www.youtube.com/watch?v=j9Q_bf3WGR4

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama