22 września w Galerii Rzeszów odbędzie się oficjalna prezentacja nowej drużyny Asseco Resovii Rzeszów na sezon 2016/2017. Wieczór uświetni koncert Eweliny Lisowskiej.

Na oficjalną prezentację Asseco Resovii wszystkich miłośników piłki siatkowej oraz sympatyków twórczości Eweliny Lisowskiej zaprasza rzeszowski klub i Galeria Rzeszów. Prezentacja rozpocznie się o godz. 18:00.

Siatkarskie święto rozpocznie występ gości specjalnego Eweliny Lisowskiej, która koncertowo rozgrzeje publiczność w rytmie swoich największych przebojów. Po muzycznej rozgrzewce wystąpią gwiazdy Asseco Resovii wraz z przedstawicielami sztabu i klubu.

– Już czwarty sezon z rzędu Asseco Resovia inauguruje nowy sezon w Galerii Rzeszów. Wspólnie z zarządem klubu rokrocznie staramy się, aby oficjalna prezentacja nowej drużyny miała uroczysty i wręcz spektakularny charakter – mówi Katarzyna Pawełek z Galerii Rzeszów.

Uroczysty wieczór uświetnią pokazy Zespółu Flimero Cheerleaders – pięciokrotnego Mistrza Polski i Mistrza Europy. Nie zabraknie również akrobatycznych popisów Wilczka Soviaka, który wystąpi w duecie z Maskotką Galerii Rzeszów.

– Będzie mnóstwo niespodzianek i  konkursów, w których do wygrania będą pamiątkowe nagrody i gadżety siatkarskie – zapewniają organizatorzy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Fani Asseco Resovii mogą wziąć udział w konkursie prowadzonym na Facebooku Galerii Rzeszów, na którym można składać siatkarzom trenerom i sztabowi życzenia.

– Dla autora najbardziej oryginalnych i pomysłowych życzeń przygotujemy specjalne prezenty: koszulkę i piłkę z autografami wszystkich zawodników oraz wystąpienie z siatkarzami podczas prezentacji, uwieńczone pamiątkowym zdjęciem – dodaje Katarzyna Pawełek.

Życzenia można przesyłać w formie video lub zdjęcia.

Nowy sezon PlusLigi rozpoczyna się 1 października. Asseco Resovia tego dnia w pierwszym meczu fazy zasadniczej zagra u siebie z AZS Politechniką Warszawską.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama