Zdjęcie: Materiały regulservis.pl
Reklama

Firma Regul Servis zna się doskonale zarówno na naprawie PC, jak i laptopów. Nasi serwisanci i informatycy mają ogromne doświadczenie, pozwalające na szybkie i trafne zdiagnozowanie problemów, usterek i uszkodzeń, określenie kroków niezbędnych kroków, jakie trzeba podjąć do przywrócenia sprzętu do sprawności, a także wycenę usługi.

Regul Servis oferuje konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji usługi. Z naszej fachowej pomocy korzysta wielu użytkowników PC i laptopów z Warszawy i okolic. Naprawa laptopów w naszym serwisie bynajmniej nie ogranicza się tylko do usuwania najbardziej skomplikowanych problemów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkich właścicieli laptopów i PC, którzy mają jakikolwiek problem ze swoim sprzętem.

Zapewniamy naszym klientom czyszczenie laptopów, które wykonujemy przy każdej naprawie serwisowej. Nie ograniczamy się jedynie do skorzystania ze sprężonego powietrza. Serwisanci http://regulservis.pl/ wymienią także pastę termo-przewodzącą, która odpowiada za właściwe chłodzenie laptopa, a to z kolei ma wielki wpływ na jego działanie. Na chłodzenie trzeba zwracać baczną uwagę. Pracując na laptopie wielu, jeśli nie większość, użytkowników nie zdaje sobie sprawy, że procesor i płyta główna potrafią nagrzać się do bardzo wysokich temperatur. Jeśli tak się dzieje, zalecamy reagować szybko i przynieść laptopa do naszego serwisu. W przeciwnym razie sprzęt może ulec ciężkiemu uszkodzeniu.

Zapewniamy, że wszystkie podzespoły zostaną przez nas bardzo dokładnie sprawdzone, ich praca gruntownie przeanalizowana. Na tej podstawie poinformujemy klienta o tym, co można zrobić, aby laptop działał sprawnie oraz to, jak należy postępować, aby ograniczyć ryzyko awarii.

Na podstawie przynoszonego do nas przez klientów sprzętu, możemy stwierdzić, że wiele laptopów odzyskuje sprawność po przeinstalowaniu systemu operacyjnego oraz że wciąż wiele modeli, zwłaszcza tych sprzed kilku lat, działa na systemie Windows 7. Awaria systemu operacyjnego lub jego wolne działanie jest często pojawiającą się usterką, jaka występuje w laptopach. Zdarza się również Windowsowi 7, chociaż uchodzi on za stabilny i stosunkowo mało awaryjny. Z takimi problemami w Regul Servis radzimy sobie bez problemów.

Wolne działanie systemu to efekt co najmniej kilku czynników. Duże znaczenie ma to, czy mamy odpowiednio dużo miejsca na dysku (minimum zaczyna się od 2 GB) i wystarczająco dużo pamięci RAM. Dysk to część mechaniczna, więc z czasem się zużywa, staje się przez to bardziej podatna na awarie (pojawiają się tak zwane złe sektory). Im gorzej pracuje dysk, tym wolniej działa laptop, dłużej się włącza, wolniej wykonywane są wszystkie operacje.

Sygnałem, że jest bardzo niedobrze, będzie wydawanie przez dysk dziwnych dźwięków. W tej sytuacji zaleca się przekopiowanie plików na dysk zewnętrzny i wymianę dysku na nowy. Konieczna będzie wtedy instalacja systemu. Zalecamy korzystanie z systemów oryginalnych, chociażby ze względu na wsparcie techniczne i regularne aktualizacje.

W Regul Servis często świadczymy usługę reinstalacji lub instalacji systemu. Instalacja Windows 7 oczywiście również wchodzi w zakres naszych usług. Wystarczy przynieść do nas płytkę oraz znać kodem licencyjny. Zwykle znajduje się on pod baterią lub na spodzie laptopa. Dodatkowo zainstalujemy wszystkie potrzebne sterowniki.

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: