Zdjęcie: Materiały Magdy Navarrete
Reklama

Do 24 marca trwają zgłoszenia na warsztaty wokalne „Intensive Vocal Saturday” w Rzeszowie. Poprowadzą je międzynarodowi nauczyciele Andres Matorell i Magda Navarrete.

Warsztaty odbędą się 1 kwietnia br. w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście. Andres Matorell oraz Magda Navarrete są certyfikowanymi trenerami Amerykańskiej Metody Kształcenia Głosu – IVA i SLS. 

Oboje stworzyli międzynarodowy projekt warsztatów, z którym podróżują po Europie i Ameryce Łacińskiej, aby rozwijać na świecie wiedzę o prawidłowej technice wokalnej i inspirować ludzi na różnym poziomie zaawansowania do pracy z głosem. W ostatnim roku odwiedzili z tym warsztatem: Szwecję, Portugalię, Hiszpanię, Danię, Bułgarię, Brazylię i Urugwaj.  

Andres Matorell oraz Magda Navarrete na stałe prowadzą Warsaw Vocal Studio w Warszawie i Galway Voice Studio w Irlandii, a także wokalnie przygotowują kadrę aktorów do serialu TVP pt. “BODO”. W ich studiu w Polsce, pod okiem Andresa uczą się wielkie sławy: Aga Zaryan, Mika Urbaniak, Urszula Dudziak, Ten Typ Mess, Mrozu, Edyta Krzemień. Za granicą z kolei uczy zdobywców Grammy Latino: Roberto Muso i Lyba Sierra.

Pod okiem Magdy kształcą się aktorzy: Małgosia Foremniak, Magdalena Lamparska, Paweł Tomaszewski, Stefano Terrazzino i wielu, wielu innych wokalistów, aktorów i dziennikarzy.

Każdy z uczestników rzeszowskich warsztatów będzie miał okazję odbyć codzienną pracę nad swoim głosem pod względem technicznym, muzycznym i interpretacyjnym podczas 30-minutowych sesji z jednym  z trenerów. Koszt warsztatów to 200 zł. Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Program warsztatów „Intensive Vocal Saturday”

10:00-15:30 – Grupowe warsztaty wokalne:

– ABC techniki wokalnej – najnowsza wiedza o głosie

– Zdrowie głosu i nasze nawyki wokalne

– Zastosowanie techniki wokalnej w praktyce: piosenkach i różnych stylistykach muzycznych

– Performance czyli wykorzystanie technik teatralnych w interpretacji piosenki i pracy z tekstem

15:30-17:00 – Przerwa obiadowa

17:00-20:00 – Indywidualne lekcje z uczestnikami

Zdjęcie: Facebook.com / Andres Matorell
Zdjęcie: Facebook.com / Andres Matorell

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: