Zdjęcie: Materiały inwestora

Przeglądając oferty nieruchomości dostępnych obecnie w Rzeszowie, można znaleźć sporo inwestycji w ciekawych lokalizacjach, których realizacja jest na etapie „planowania”.

Bez problemu widać też takie, których budowa, tak naprawdę, jeszcze się nawet nie rozpoczęła. Pomyśl, czy stać się na tak długie czekanie, gdy w trakcie budowy są m.in. Dzielnica Parkowa czy Urocza 10?

Dwa naprawdę świetne projekty mieszkaniowe, w bardzo dobrej lokalizacji, których postępy budowy można już swobodnie obserwować na żywo.

Zarówno Dzielnica Parkowa jak i Urocza są propozycjami idealnymi dla nowoczesnych osób, spędzających aktywnie czas oraz jednocześnie lubiących się wyciszyć po całym dniu pracy.

Myślałeś, ile jesteś w stanie zyskać przez rok, podczas, gdy jesteś już na swoim? Nie wiesz? Każdy rok mniej oczekiwania na nowe mieszkanie pozwoli Ci oszczędzić nawet 21 600 zł.

(Średni czynsz w Rzeszowie za dwupokojowe mieszkanie wynosi obecnie 1800 zł + ewentualne opłaty, 12 x 1800 = 21 600)

Pomyśl teraz, ile tracisz czekając na mieszkanie którego budowa zakończy się w 2020

PONIŻEJ KILKA PRZYKŁADÓW MIESZKAŃ NA 2018 ROK

Kawalerka w Dzielnicy Parkowej

Szczególną uwagę zwraca kawalerka oznaczona jako mieszkanie numer 44. Jest zlokalizowana na 5 piętrze, także widok z niej musi być naprawdę ciekawy.
Okna skierowane są bezpośrednio na Park Szafera i w kierunku Zalesia oraz Matysówki.

Jak wyraźnie widać w przypadku tego mieszkania istnieje możliwość wydzielenia osobno sypialni od kuchni, co nie zawsze jest możliwe ze względu na układ.

Zdjęcie: Materiały inwestora

Zobacz jak wygląda:

Dwupokojowe mieszkanie w Dzielnicy Parkowej

W budynku nr 2 udało nam się znaleźć bardzo ciekawe i kompaktowe dwupokojowe mieszkanie numer 49.

Jednym z największych jego plusów jest bardzo mały korytarz, co przy niewielkich mieszkaniach jest niesamowicie istotne.

Zdjęcie: Materiały inwestora

Dwupokojowe mieszkanie na Uroczej 10

Mieszkanie numer 41 to kompaktowe 42 metrowe mieszkanie z dwoma pokojami. Dla tych, którzy posiadają potrzebę dwóch sypialni lub poszukują mieszkania pod inwestycję, to poniższe ma możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju.

Co ważne przy tak małych mieszkaniach, powierzchnia komunikacji została ograniczona do minimum, dzięki czemu nie przepłaca się za korytarz.

Mieszkanie jest dodatkowo o tyle ciekawe, że z salonu z aneksem kuchennym jest możliwość wydzielenia całkowicie osobnej (drugiej) sypialni i niezależnej kuchni.

Zdjęcie: Materiały inwestora

Trzypokojowe mieszkanie w Dzielnicy Parkowej

Kolejnym ciekawym mieszkaniem jest mieszkanie numer 30. Będzie ono idealne dla osób lubiących nietuzinkowe rozwiązania. Mieszkanie jest przede wszystkim doświetlone światłem dziennym praktycznie z każdej strony.

To nietypowe mieszkanie dla ludzi o świetnej wyobraźni oraz dla osób poszukujących dużej ilości światła dziennego.

Zdjęcie: Materiały inwestora

Trzypokojowe mieszkanie na Uroczej 10

Mieszkanie numer 1 to prawie 59 metrowe, trzypokojowe mieszkanie z ponad 130 metrowym ogródkiem. Duże pokoje, wygodna komunikacja, oświetlone z trzech stron, a to tylko kilka zalet tego pięknego mieszkania.

Jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć o powyższych inwestycjach, sprawdźcie na www.Urocza10.pl lub na www.DzielnicaParkowa.pl

Zdjęcie: Materiały inwestora

Zakończenie budowy wszystkich powyższych zaplanowano na koniec 2018 roku.

Polecamy!

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama