Zdjęcie: Materiały prasowe

Tego jeszcze w Rzeszowie nie było – jednego wieczora, na jednej scenie stand-up, kabaret oraz improwizacje z udziałem dwóch finalistów tegorocznej PAKI – najważniejszego przeglądu twórczości komicznej w Polsce.

W czwartek 12 kwietnia w IQ Club (WSIiZ, ulica Sucharskiego 2) wystąpią Grzegorz Dolniak i kabaret Kałasznikof, dla których będzie to ostatni test przed konkursem głównym 34. edycji przeglądu PAKA. Do finału tego najbardziej prestiżowego przeglądu kabaretowego w kraju kwalifikuje się tylko ośmiu wykonawców.

Grzegorz Dolniak to prezenter TVP Rozrywka, członek grup improwizacyjnych, twórca festiwalu Szpak a niegdyś lider kabaretu Szarpanina. Obecnie przemierza kraj ze swoim najnowszym programem stand-upowym.

Kabaret Kałasznikof z Rybnika jest laureatem wielu nagród, także tych przyznawanych przez publiczność. Ich najnowszy program „Charaktery” zbiera znakomite recenzje i stawia kabaret w wąskim gronie faworytów PAKI.

Na scenie pojawi się też rzeszowska grupa improwizacyjna ANYWAY oraz uczestnicy warsztatów impro, które po południu poprowadzi Grzegorz Dolniak. Chętni na te warsztaty mogą się zgłaszać na adres iq@wsiz.rzeszow.pl. To już druga odsłona warsztatów improwizacji, których celem jest popularyzacja w Rzeszowie tej bardzo modnej w kraju formy zabawy z widzami.

Na wszystkie występy wstęp jest wolny. IQ Komediowo rozpocznie się o godz. 19:30. 

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama