Zdjęcie: Pixabay

Najnowsze trendy w branży ogrodniczej, narzędzia, maszyny i akcesoria do pielęgnacji ogrodu, przegląd szkółek – w dniach 25-26 marca w G2A Arena w Jasionce odbędą się IV Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo. 

Targi Garden Expo są jednymi z jednymi z najpopularniejszych wydarzeń ogrodniczych na Podkarpaciu. Na targach będzie można zobaczyć nie tylko bogatą ekspozycję, ale i nowości ogrodnicze. Zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w branży ogrodniczej, narzędzia, maszyny i akcesoria do pielęgnacji ogrodu oraz przegląd szkółek.

– Odbędą się konferencje i warsztaty, które w całości poświęcone będą trendom branży ogrodniczej, pielęgnacji i architekturze ogrodniczej – zapowiadają organizatorzy.

Równolegle do Garden Expo w tej samej przestrzeni organizowane będą Targi Home Design. To wydarzenie zrzeszające architektów, projektantów, producentów, sklepy i firmy usługowe. Podczas Home Design odbędą się prezentacje produktów firm oraz konferencja.

– To ważna impreza branży wyposażenia wnętrz i designu, dlatego jest to obowiązkowa pozycja dla czołowych projektantów, architektów, deweloperów, restauracji i innych przestrzeni publicznych – twierdzą organizatorzy.

Na Home Design zostaną zaprezentowane najnowsze trendy na rynku architektury wnętrz. Będzie można również zasięgnąć rady eksperta w tej dziedzinie oraz pooglądać i kupić designerskie produkty firm zajmujących się z wyposażeniem wnętrz. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Prowadzone będą również panele dyskusyjne, podczas których będzie można się dowiedzieć m.in. o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych związanych z aranżacją wnętrz.

Targi Garden Expo i Home Design odbędą się w dniach 25-26 marca w G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa, w godz. 10:00-17:00. W tych samych godzinach będzie się odbywał także kiermasz ogrodniczy. 

Wstęp na targi jest płatny. Bilety w cenie 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy – dla uczniów powyżej 12. roku życia, studentów, emerytów, rencistów, osób niepełnosprawnych, grup zorganizowanych – co najmniej 10-osobowych), bezpłatny wstęp mają dzieci do 12 lat. 

Bilety można kupować w G2A Arena oraz przez internet – TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama