Zdjęcie: Pixabay

Rzeszowski Dom Kultury organizuje IV edycję Maratonu Fitness z okazji Dnia Kobiet. W tym roku odbędzie się w formie online. Dla najwytrwalszych nagrody. 

Maraton Fitness odbędzie się w sobotę (6 marca) i od godz. 11:00 będzie transmitowany na żywo na facebookowym profilu Rzeszowskiego Domu Kultury. Maraton jest dla wszystkich kobiet, a jego ideą przewodnią będzie promowanie zdrowego stylu życia w oparciu o aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, a także codzienną pielęgnację.  

Zaplanowano cztery rodzaje zajęć: taneczna rozgrzewka Warm Up, którą poprowadzi Magda Matuszek, instruktor tańca w RDK; trening Full Body Workout, który poprowadzi Joanna Dziedzic, certyfikowany trener personalny; trening HIIT oraz trening Pilates, który poprowadzi Katarzyna Kocan, trener personalny oraz instruktor fitnessu w RDK.

Ponadto, aby uczcić w tym dniu święto kobiet, w Maraton Fitness zaangażują się firmy oraz przedsiębiorcy z branży beauty. We współpracy z RDK przygotowali dla najwytrwalszych i najbardziej zaangażowanych uczestników nagrody – vouchery oraz upominki, które zostaną wręczone w ramach konkursu „Ćwiczę z Rzeszowskim Domem Kultury”.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama