Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury
Reklama

W sobotę 13 października na rzeszowskich bulwarach odbędzie się kolejna edycja Potańcówki Miejskiej dla Seniorów. Po raz kolejny czeka na nich wspólna zabawa przy znanych przebojach muzycznych sprzed lat.

Potańcówka Miejska dla Seniorów cieszy się ogromnym zainteresowaniem. We wrześniu odbyły się dwie. Rzeszowski Dom Kultury, organizator tanecznej zabawy, postanowił ją kontynuować także w październiku. Ta z minionej soboty również przyciągnęła wielu seniorów. Czwarta potańcówka odbędzie się w najbliższą sobotę. 

Wspólna zabawa rozpocznie się o godz. 16:00 i potrwa do 20:00. Dodatkową atrakcją imprezy będzie punkt gastronomiczny z grillowanymi potrawami. Nie zabraknie także wspólnych zabaw oraz konkursów, których zwycięzcy otrzymają upominki. 

Potańcówki Miejskie dla Seniorów zadebiutowały podczas wrześniowego cyklu „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. Do udziału w potańcówce zachęca Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Na pewno tak ale się przekonamy jak to po wyborach będzie. I mam prawie pewność że być może przy sprzyjającej pogodzie będzie jeszcze za tydzień a następna za 4 lata.
    Chyba że mieszkańcy Rzeszowa zadecydują o zmianie władzy.

  2. Przez cały rok władze miasta zapomniały o seniorach i nikt o nich nawet nie wspominał a teraz nagle co tydzień igrzyska lub jak kto woli kiełbasa wyborcza.Po wyborach wszystko wróci do tego co było przed wyborami.

Comments are closed.