Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Nie masz planów na tegorocznego Sylwestra? To świetnie się składa. Polecamy szaloną zabawę w wyścigowym stylu Formuły 1 w hotelu Bacówka, a jeśli uda ci się w tą szaloną noc zdobyć Grand Prix – otrzymasz całościowy zwrot kosztów za udział w Balu Sylwestrowym!

Przywitaj Nowy Rok w doskonałym towarzystwie na Balu Sylwestrowym w Hotelu Bacówka Radawa & SPA z uroczystą kolacją, wykwintnymi bufetami, nielimitowanymi open-barami oraz taneczną zabawą do białego rana. Inspiracją tegorocznego Balu jest „F1 Grand Prix” czyli zabawa na najwyższych obrotach.

Prowadzącą wieczoru będzie Eliza Gwiazda, a wieczór swoim występem uświetni Iwona Węgrowska, znana piosenkarka. Dla uczestników Balu Sylwestrowego zapewniony jest również bezpłatny transport z imprezy do Jarosławia, Przemyśla i Rzeszowa.

Pyszne jedzenie, goście specjalni, nielimitowany open bar alkoholowy – to tylko przedsmak tego, co czeka na gości Bacówki na niepowtarzalnej imprezie sylwestrowej.

Ponadto, wszystkie dzieci będą mogły zanurzyć się w świecie przygody, tajemnic i czarodziejskich opowieściach, gdzie będą mogły wcielić się w postacie bohaterów swoich ulubionych bajek, baśni i legend, ponieważ zostanie dla nich stworzony zaczarowany świat, w którym będą mogły radośnie przywitać nadchodzący Nowy Rok.

Tej wyjątkowej nocy zostaną oczarowane kolorami, zabawami i opowieściami tak, by rozpoczęły Nowy Rok z głową pełną marzeń i beztroski, przebywając cały czas pod troskliwą opieką wyspecjalizowanej kadry i animatorów.

Sylwester w Bacówce startuje o godz. 20:00. Koszt udziału w zabawie to 499 zł od osoby lub 2598 zł dla dwóch osób za pobyt pięciodniowy od 29 grudnia do 2 stycznia. Kontakt do rezerwacji: recepcja@bacowkaradawa.pl lub 530 530 511.

Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama