Zdjęcie: Materiały organizatorów

Wielka Trasa Stand-up Polska powraca z „Końcem Świata”! Dziewięciu znanych stand-uperów w październiku br. pojawi się w podrzeszowskiej Jasionce w G2A Arena. Bilety już w sprzedaży.

Ekipa Stand-up Polska we wrześniu wyrusza w drogę. W 21 polskich miastach będzie można zobaczyć czołowych polskich stand-uperów: Michał Kempa, Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartek Walos, Wojciech Fiedorczuk, Cezary Jurkiewicz, Piotrek Szumowski, Maciek Adamczyk i Sebastian Rejent. 

Tym razem komicy zajmą się problemami, które nieuchronnie zbliżają nas do tytułowego końca świata. Materiał będzie oscylował wokół globalnych zagrożeń, zarówno tych znanych, jak i mniej pospolitych.

Będzie mowa o kataklizmach, chorobach i wojnie. Największych niebezpieczeństwach dla człowieka, ale też o ludzkiej rasie, jako głównym przyczynku problemów kochanej Matki Ziemi. Wszystkie okropieństwa zostaną przefiltrowane przez szalone umysły komików, co spowoduje, że ta mieszanka komedii będzie zagrożeniem samym w sobie.

„Koniec Świata” zawita także na Podkarpacie. Ekipę Stand-up Polska będziecie mogli zobaczyć 4 października w G2A Arena w Jasionce od godz. 19:00. Bilety w cenie od 39 do 79 zł można kupować już za pośrednictwem strony ebilet.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama