okulary-rzeszow

Zima to magiczny okres pełen śniegu, zimna i uroków przyrody, ale to również czas, w którym nasze oczy potrzebują szczególnej opieki. Zmienne warunki atmosferyczne, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach i krótsze dni mogą wpływać na komfort widzenia. Dlatego warto zadbać o oczy i zaplanować wizytę w salonach KODANO Optyk.

Oczom warto i należy poświęcić czas i uwagę oraz skorzystać z pomocy fachowców, aby czuć się komfortowo i cieszyć się urokiem zimy bez obaw o stan naszych oczu.

Już dziś można skorzystać z promocji na WSZYSTKIE oprawki okularowe za 1 zł w salonach KODANO Optyk.

KODANO Optyk w Rzeszowie

  • Centrum Handlowe Nowy Świat, ul. Krakowska 20, 535 856 623
  • Centrum Handlowe Plaza Rzeszów, ul. Rejtana 65, 574 057 817
  • Galeria Rzeszów, al. Piłsudskiego 44, 533 972 641.

5 najlepszych sposobów, aby utrzymać kondycję oczy

  1. Odpowiednia ochrona przed zimowym słońcem.

Zima nie oznacza, że promieniowanie UV jest mniej szkodliwe. Wręcz przeciwnie, odbijający się od śniegu promień słoneczny może być intensywny. Dlatego noszenie okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV jest istotne, nawet w pochmurne dni. To nie tylko chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem, ale także zapobiega oślepieniu na skutek refleksów światła.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!
  1. Pielęgnacja suchej skóry wokół oczu.

Zimne powietrze na zewnątrz i suche ogrzewanie wewnątrz mogą prowadzić do przesuszenia skóry wokół oczu. Warto używać nawilżających kremów, aby utrzymać elastyczność skóry i zapobiec podrażnieniom.

  1. Regularne przerwy podczas pracy przy komputerze.

W zimie, kiedy dni są krótsze, wielu z nas spędza znacznie więcej czasu przed ekranami komputerów. Regularne przerwy, stosowanie ćwiczeń oczu i patrzenie w dal przez okno pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu i poprawić ogólny komfort widzenia.

  1. Unikanie nadmiernej ekspozycji na sztuczne światło.

W zimie, podczas długich wieczorów, korzystamy z sztucznego oświetlenia. Należy unikać nadmiernego narażania oczu na światło z ekranów komputera, telewizora czy komórki przed snem. Pozwoli to poprawić jakość snu i ogólnej kondycji wzroku.

  1. Korzystanie z promocji w KODANO Optyk.

WSZYSTKIE oprawki okularowe za 1 zł

Trwa atrakcyjna promocja w salonach KODANO Optyk, z której można skorzystać przy zakupie kompletnych okularów korekcyjnych (oprawki oraz soczewki okularowe). To okazja, aby wyposażyć się w modne i funkcjonalne okulary w atrakcyjnej cenie i zadbać jednocześnie o wzrok. Dodatkowo, przy zakupie okularów, profesjonalne badanie wzroku jest wliczone w cenę.

 

Reklama