Zdjęcie: Pixabay

„Higiena cyfrowa nie ma metryki – dlaczego internet i smartfony wpływają na nasze życie bez względu na wiek?” – to tytuł spotkania z pisarką Magdaleną Bigaj, w czwartek (21 września) w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury. 

Spotkanie z Magdaleną Bigaj rozpocznie się o godz. 18:00. Wstęp bezpłatny, a liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Rzeszowski Inkubator Kultury znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 24 – budynek Estrady Rzeszowskiej. 

Magdalena Bigaj, mama trójki dzieci, jest prezeską Fundacji Instytut Cyfrowego Obywatelstwa, autorką książki “Wychowanie przy ekranie”, pomysłodawczynią i współautorką pierwszego Ogólnopolskiego Badania Higieny Cyfrowej. 

Podczas czwartkowego spotkania w RIK-u, Magdalena Bigaj poprowadzi wykład o tym, jak używać smartfonów, jak korzystać z mediów społecznościowych i gier, które bardzo silnie oddziałują na nasze mózgi, bez względu na wiek, aby chronić swoje zdrowie. 

Uczestnicy spotkania poznają proste rozwiązania, których stosowanie w codziennym życiu pozwala lepiej funkcjonować w świecie wypełnionym nowymi technologiami.

Zdjęcie: materiały organizatorów

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama