Zdjęcie: Pixabay

Jak mężczyzn z Marsa i kobiety z Wenus sprowadzić na Ziemię? – taki temat do dyskusji podsuwają organizatorzy kampanii MAKi. Na mapie cyklu spotkań MAKiFORUM znalazł się także Rzeszów.

Dyskusja poświęcona m.in. tematowi równego traktowania płci zaplanowana jest w przestrzeni Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab (ulica 3 Maja 13) w czwartek (20 lipca) o godz. 17.00.

Kampania MAKi, czyli Mężczyzna a Kobieta, zwraca uwagi na potrzebę sprawiedliwości, odpowiedzialności oraz równego traktowania płci. Symbolem kampanii jest polny mak, który swoim wyglądem ilustruje naturę ludzkich relacji, a także potrzebę mocnych korzeni, które, w odniesieniu do człowieka, stanowią rodzina oraz relacje z innymi ludźmi.

W Rzeszowie do dyskusji na temat równości płci, sprawiedliwości oraz współpracy między kobietami a mężczyznami zaproszeni zostali: Danuta Błażejczyk (wokalistka), Aleksandra Jagieło (siatkarka), Zuzanna Piasecka (Fundacja Empiria i Wiedza, dyr. HR BGK) oraz dr Hubert Kotarski (Uniwersytet Rzeszowski). Moderatorem spotkania będzie Marcin Łukasik.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Więcej informacji na temat kampanii znaleźć można na stronie www.naszemaki.pl lub w mediach społecznościowych „Nasze maki”.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama