Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Poprowadzi je Mateusz Szatan, specjalista Krajowej Izby Rozliczeniowej. Trwa rejestracja uczestników. Udział jest bezpłatny.

W najbliższą środę, 10 maja, w rzeszowskim Urban Labie (ulica 3 Maja 13) rusza cykl spotkań „Z biznesem dla biznesu”. Ich tematyka dotyczyć będzie nowoczesnych technologii z myślą o przedsiębiorcach.

Pierwsze spotkanie poświęcone będzie zagadnieniom związanym z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Uczestnicy dowiedzą się, jakie są jego rodzaje oraz na jakich zasadach z takiego podpisu można korzystać.

Mowa będzie również o korzyściach stosowania e-podpisu oraz zagrożeniach, jakie może on nieść ze sobą, jeśli z takiego podpisu korzystamy nieprawidłowo.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Przedstawiciel KIR opowie także o praktycznych stronach e-podpisu, czyli m.in. o wyborze dostawcy, procedurach bezpieczeństwa, integracji z systemami informatycznymi oraz obowiązkach związanych z przechowywaniem i archiwizowaniem e-dokumentów.

Udział w środowym spotkaniu, które rozpocznie się o godz. 11:00, jest bezpłatny. Obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja – LINK.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama