Ponad 60 prelegentów pojawi się podczas ósmej edycji Konferencji InternetBeta 2016, która odbędzie się we wrześniu w podrzeszowskiej Kielnarowej. Przyjadą na nią m.in. najbardziej rozpoznawalne twarze polskiego Internetu.

InternetBeta to jedna z najbardziej rozpoznawalnych konferencji branżowych w Polsce. Internet, nowe technologie i innowacje – to główne tematy poruszane na „Becie”. Z roku na rok formuła konferencji rozszerza się i już teraz stanowi multidyscyplinarne wydarzenie gromadzące wszystkich, którzy chcą trzymać rękę na pulsie.

Organizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

W dniach 14-16 września 2016 Rzeszów, a dokładnie Kielnarowa, gdzie znajduje się Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, stanie się domem dla setek przedstawicieli świata marketingu, agencji reklamowych i digitalowych, startupowców oraz inwestorów. To znaczy wszystkich, którzy na co dzień pracują i zarabiają w internecie oraz wpływają na jego kształt.

Internet łączy ludzi

– Ideą konferencji jest łączenie różnorodnych środowisk. To miejsce spotkania funduszy, aniołów biznesu i początkujących startupowców. Tu rodzą się owocne kontakty pomiędzy największymi (i tymi mniejszymi) agencjami digitalowymi oraz przedstawicielami małych i tych całkiem sporych brandów – mówi Mateusz Tułecki, pomysłodawca i organizator InternetBeta.

Na salach i w kuluarach będzie można spotkać właścicieli i osoby odpowiedzialne za marketing największych serwisów i portali internetowych. Od lat na „Becie” pojawiają się też reprezentanci świat e-commerce, ludzie nauki, samorządowcy, osoby działające w NGO-sach, socjologowie, psychologowi i dziennikarze.

– To idealne miejsce do nawiązania bliskich relacji biznesowych, bo wspólnie spędzony czas i delikatne oderwanie od codziennej rutyny niewątpliwie służy zacieśnianiu kontaktów – dodaje Tułecki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Znani i lubiani

W tym roku na scenie pojawi się ponad 60 prelegentów. Wśród będą m.in. Steve Nash (czyli Kacper Nowak, muzyk, DJ), który opowie o rozwoju muzyki elektronicznej i jej subiektywnie opowiedzianej historii, wszystko ubarwi dźwiękiem tworzonym przy użyciu Microsoft Surface.

Będą także Rafał Masny z Abstrachuje.tv, Piotr Bucki, twórcy Suchara Codziennego, Paweł Tkaczyk, Daniel Aduszkiewicz, Dominik Komar, Marcin Szeląg, Bartłomiej Gola ze SpeedUp Group czy Grzegorz Miłkowski z ContentHouse.

Stale uzupełniana lista występujących dostępna jest pod adresem: www.internetbeta.pl/Speakers.

InternetBeta to nie tylko prezentacje, networking i relacje biznesowe, lecz także spotkania integracyjne przy muzyce. Dotychczas na „Becie” wystąpili m.in.: Novika, Skubas, RYSY, KAMP! i Future Folk. W tym roku zaproszeni zostali: Bovska, Gooral, Milov czy wspomniany już Steve Nash.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama