Reklama

Czym jest sensoplastyka? Jak rozkręcić własny biznes?  Tego dowiedzą się w najbliższy piątek (19 sierpnia) rodziny z dziećmi, które wezmą udział w konferencji „Jak zostać biznesmenem” w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. Wstęp bezpłatny.

[Not a valid template]

 

Konferencja jest częścią realizowanego w każdy piątek sierpnia „Filmowego lata w CWK”. To cykl bezpłatnych spotkań dla rodzin z dziećmi, połączony z projekcją filmową – specjalnym spektaklem kinowym dla dzieci. W CWK odbyły się dotychczas dwie konferencje poświęcone kulinariom i medycynie.

W najbliższy piątek będzie można wziąć udział w konferencji „Jak zostać biznesmenem?”. Mogą w nich wziąć udział rodziny z dziećmi z Rzeszowa i okolic. Na uczestników konferencji czekają warsztaty sensoplastyczne. Poprowadzi je wyspecjalizowany, posiadający liczne certyfikaty trener.

Te zajęcia dla najmłodszych są o tyle istotne, ponieważ sensoplatyka wpływa na stymulacje wszystkich zmysłów: węchu, wzroku, dotyku, słuchu, smaku dziecka, dzięki czemu lepiej się one rozwijają.

Na kolejnych zajęciach maluchy dowiedzą się, jak krok po kroku rozkręcić własny biznes, ponieważ organizatorzy przygotowali dla nich poradnik „ABC małego przedsiębiorcy”.

Podczas konferencji nie zabraknie też kulinarnych smakołyków oraz filmowych atrakcji, ponieważ dla uczestników zostanie bezpłatnie wyświetlony film “Misiek w Nowym Jorku”.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9:30. Pół godziny później zaplanowano konferencję tematyczną, a projekcja filmu wystartuje o 11:20. Udział dziecka w konferencji można również zgłosić wysyłając e-maila na adres: rezerwacje@cwkoperator.pl

Wstęp na konferencję, której patronuje Rzeszów News, jest bezpłatny.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: