Bezskutecznie rozglądasz się za nowym zajęciem. Zaglądasz na strony rozmaitych firm, jednak zakładka „rekrutacja” pozostaje pusta. Poszukiwanie zatrudnienia nie musi być udręką. W jakich branżach szybko znajdziemy pracę w Rzeszowie?

Branża kurierska

Kurierzy i dostawcy są w Rzeszowie na wagę złota. Najwięcej ogłoszeń dotyczy właśnie tych stanowisk. Jeżeli prowadzenie samochodu nie sprawia Ci problemu i potrafisz sprawnie poruszać się po mieście, warto rozważyć przesłanie aplikacji. Rynek usług kurierskich rośnie jak na drożdżach, dlatego zapotrzebowanie na nowych pracowników jest bardzo wysokie.

Handel

Na brak ofert nie mogą narzekać osoby pragnące rozpocząć pracę jako przedstawiciel handlowy, sprzedawca, kasjer i ekspedient. Zapotrzebowanie na pracowników handlu będzie rosło, co wiąże się z rozwojem sektora usług. Od kandydatów nie wymaga się zwykle doświadczenia. Kuszące wydają się też szkolenia i perspektywy awansu. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i lubisz wyzwania, nie zwlekaj z wysyłaniem CV.

Gastronomia

W Rzeszowie potrzebni są również kucharze, kelnerzy i kelnerki oraz pomoc kuchenna. To doskonała branża dla studentów, dlatego że gwarantuje elastyczne godziny pracy i zachęcające napiwki. Na większą ilość ofert można liczyć w wakacje, więc jeśli potrzebujesz pracy sezonowej, weź udział w rekrutacji.

IT

To sektor odporny na kryzys. Specjaliści są stale poszukiwani, a zarobki należą do najwyższych. Zatrudnienie bez problemu znajdą programiści. Jeśli posiadasz wymagane umiejętności i wykształcenie, możesz liczyć na wynagrodzenia sięgające nawet 8 tysięcy złotych.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Call Center

Opcja dla komunikatywnych i charyzmatycznych przyciąga głównie studentów. Doświadczenie nie jest wymagane. Wiele ofert obiecuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet szkoleń, prywatną opiekę zdrowotną i karnety na siłownię. Premie zależą od wyników sprzedaży, dlatego to ile zarobisz wiąże się z Twoim zaangażowaniem i skutecznością.

Administracja biurowa

Rekruterzy poszukują sekretarek, asystentek, rejestratorek medycznych i innych pracowników biurowych. Od kandydatów wymaga się najczęściej znajomości języka angielskiego, sprawnego posługiwania się pakietem Office oraz skrupulatności. Jeżeli długie godziny spędzone przed komputerem i wielofunkcyjność nie sprawiają Ci trudności, oferty pracy w administracji biurowej czekają na Twoją odpowiedź.

Finanse

Kariera w tej branży należy do najbardziej perspektywicznych, stabilnych i dobrze opłacanych. Księgowych poszukuje prawie co drugi pracodawca. Pożądanym pracownikiem jest też analityk finansowy, doradca klienta w bankach i doradca podatkowy. Rekruterzy cenią sobie komunikatywność, zaangażowanie i terminowość w realizacji powierzonych zadań.

Choć znalezienie pracy wiąże się z dziesiątkami wysłanych CV, nerwowym oczekiwaniem na telefon i stresującymi rozmowami z potencjalnymi pracodawcami, w niektórych branżach łatwiej otrzymać wymarzony etat. Zarobki bywają naprawdę wysokie a doświadczenie nie musi być gwarantem sukcesu. W Rzeszowie szybko otrzymasz stanowisko w handlu, IT czy administracji (oferty pracy sprawdź na: http://praca.money.pl).

 

Reklama